Plany Ministerstwa Zdrowia na poprawę finansowania leczenia stomatologicznego
Minister Izabela Leszczyna poinformowała, że trwają prace nad poprawą sytuacji w stomatologii, zaznaczając, że jest to bardzo trudne zadanie. Obecnie 2/3 stomatologów w Polsce nie ma kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) i nie chce ich mieć.





