Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

REGULAMIN

1. Logowanie na stronie www.nowygabinet.pl oraz zapisanie się na listę newsletterowa portalu www.nowygabinet.pl jest bezpłatne. Nazwa merketingowa newslettera wysyłanego z potralu nowygabinet.pl brzmi: Dentoletter.

2. Adresy mailowe osób, które wyraziły chęć otrzymywania newslettera (Dentolettera) będą wykorzystywane w celach marketingowych przez właściciela serwisu www.nowygabinet.pl, w szczególności do:

  • wysyłania newsletterów o tematyce stomatologicznej;
  • wysyłania reklam firm stomatologicznych (nie więcej niż jedna dziennie).

3. Z wysyłki e-mailingów można w każdej chwili zrezygnować wysyłając maila o treści NIE-STOMATOLOGIA na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dzwoniąc do redakcji: tel 509 912 963 lub wysyłając list z rezygnacją na adres: nowygabinet.pl , ul Modzelewskiego 67 /4; 02-679 Warszawa. Rezygnacja z wysyłki jest równoznaczna z usunięciem konta z serwisu www.nowygabinet.pl.

4. Osoby, które nie zgadzają się na wysyłanie e-mailingów proszone są o nielogowanie się na stronie i nie akceptowanie regulaminu.

5. Właścicielem serwisu www.nowygabinet.pl jest firma SPS-Piotr Szymański.

6. Osoba zamawiająca Dentoletter musi wyrazić trzy niezalezne zgody na:

  • zgodę na przetwarzanie danych i potwierdzenie zapoznania się z informacją o przetwarzaniu danych;
  • zgoda na otrzymywanie maili (zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych prowadzonych drogą elektroniczną);
  • zgoda na marketing telefoniczny (zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych prowadzonych za pomocą urządzeń telefonicznych).

 


ZGODY

zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  SPS - Piotr Szymański, ul. Modzelewskiego 67/4 Warszawa moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nuemru telefonu, adresu e-mail i adresu do korespondencji do celów marketingowych zgodnie zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych prowadzonych drogą elektroniczną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPS-Piotr Szymański ul. Modzelewskiego 67/4 Warszawa moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.).

zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych prowadzonych za pomocą urządzeń telefonicznych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez (SPS - Piotr Szymański, ul. Modzelewskiego 67/4 Warszawa w celu prowadzenia działań marketingowych  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).