Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

 

Redakcja:

 

REDAKTOR NACZELNY:

 

Piotr Szymański

 

ul. Jacka Kaczmarskiego 67/4

 

02-679 Warszawa

 

Tel.: 22 844 49 42

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dział  Reklamy:

 

Krzysztof Kowalczyk

 

Project Manager

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tel kom: 882 066 990

 

Tel: 22 844 49 42

 

Prenumerata:

 

Aleksandra Kowalińska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tel kom: 509 912 963

 

 

 

Wydawca:

 

Wydawnictwo SPS Media

 

www.spsmedia.pl

 

 

“Nowy Gabinet Stomatologiczny” to profesjonalny magazyn o charakterze “business-to business”. Jego odbiorcami są lekarze stomatolodzy, posiadający własne gabinety. Wydawany jest w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Porusza istotne dla stomatologów problemy w zakresie sprawnego funkcjonowania gabinetu. W artykułach kładziony jest nacisk na sprawy związane z nowoczesnym prowadzeniem gabinetu.

W magazynie znaleźć można:

  • Opisy nowości ukazujących się na rynku,
  • Omówienie przepisów prawnych z wyjaśnieniami odpowiednich ministerstw i urzędów,
  • Porady dotyczące wyboru sprzętu.

Pismo dostępne jest wyłącznie w prenumeracie. Rozsyłane jest do lekarzy pocztą. Jesteśmy obecni na wszystkich targach stomatologicznych w naszym kraju. Podczas targów rozdajemy najnowszy numer każdemu lekarzowi, który pojawi się na targach! W ten sposób docieramy do wszystkich lekarzy stomatologów w Polsce. Magazyn wydawany jest w cyklu dwumiesięcznym.

Redaktor naczelny:

 

Piotr Szymański