fot. 123rf.com

W gabinecie
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

– Zbliżają się 21. Igrzyska Lekarskie, podczas których będziemy świętować naszą pasję do medycyny i sportu. Przygotujcie się na intensywne zawody, emocjonujące konkurencje oraz niezapomniane chwile pełne adrenaliny i rywalizacji – NIL zaprasza lekarzy do rywalizacji sportowej.

21. Igrzyska Lekarskie

– Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń, w których będziecie mogli wziąć udział. Mnóstwo dyscyplin sportowych oraz wiele innych atrakcji czeka na Was podczas tegorocznych zmagań. Bądźcie gotowi na niezapomniane przeżycia oraz możliwość wymiany doświadczeń z lekarskimi sportowcami z całej Polski. Nie przegapcie szansy, aby uczestniczyć w igrzyskach lekarskich i dołączyć do globalnej społeczności lekarzy, którzy kochają sport i medycynę – już dziś zaznaczcie w swoim kalendarzu daty 4-7 września 2024 r.! Zapisy ruszą niebawem! – czytamy na stronie internetowej Naczelnej Izby Lekarskiej.

Program lekarskiej olimpiady

Medycy będą mogli się zmierzyć między innymi w takich dyscyplinach sportowych jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa, lekkoatletyka, cross country, pływanie, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie, tenis stołowy, tenis ziemny, czy też nordic walking i badminton.

21. Igrzyska Lekarskie, które odbędą się w tym roku 4-7 września w nadmorskim Cetniewie!

– Przygotuj się na rywalizację, popraw swoje rekordy sportowe i zdobądź medal dla siebie i swojej drużyny! To nie tylko okazja do integracji i dobrej zabawy, ale także możliwość spotkania wielu inspirujących osób z branży medycznej. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia – zapisz datę w kalendarzu – czytamy na stronie NIL.

Wiele przeprowadzonych badań wskazuje, że ćwiczenia ruchowe osłabiają reakcję stresową organizmu i poprawiają nastrój. Regularna aktywność fizyczna przeciwdziała efektom nagłego oraz przewlekłego stresu, zapewnia lepszą tolerancję obciążeń stresowych i wpływa korzystnie na redukcję ryzyka schorzeń sercowo-naczyniowych czy metabolicznych.


Nowy Gabinet Stomatologiczny: 21. Igrzyska Lekarskie

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA