Wiadomości
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Już po raz 16. odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez Wojskową Izbę Lekarską. Tradycyjnie odbyła się ona w Juracie. W drugi weekend maja na Mierzeję Helską przyjechało 100 lekarzy dentystów z różnych, nie tylko wojskowej, izb lekarskich.

Komisja Stomatologiczna Wojskowej Izby Lekarskiej przygotowała bardzo ciekawy program naukowy. Swoją wiedzą z uczestnikami konferencji podzielili się: dr hab. n. med. Halina Jadwiga Ey-Chmielewska, dr hab. n. med. Konrad Małkiewicz, lek. dent. Witold Popowicz, lek. dent. Krzysztof Adamowicz, lek. dent. Jakub Nowocień oraz lek. dent. Marcel Firlej. Oprócz bogatych sesji naukowych, był czas na kuluarowe rozmowy, bowiem wszyscy byli zakwaterowani w jednym hotelu – Hotelu Delfin. Dodatkowo piękna pogoda sprzyjała licznym wyprawom nad morze oraz wycieczkom. Plan konferencji został tak pomyślany, że był czas na naukę, na rekreację i na wieczorną zabawę.

Oczywiście uczestnikami konferencji byli lekarze nie tylko z „wojska”, ale również cywile. Przyjechała liczna grupa dentystów z Łódzkiej Izby Lekarskiej z Małgorzatą Lindorf. Obecny był też dr n. med. Dariusz Paluszek wiceprezes ORL w Warszawie ds. lekarzy dentystów i przewodniczącym Komisji ds. Lekarzy Dentystów, a także członek Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej i Komisji Stomatologicznej NRL, a także lekarze z tak odległych miejsc jak Wrocław, Kraków, Rzeszów.

Za rok planujemy kolejną edycję stomatologicznych spotkań w Juracie pod egidą Wojskowej Izby Lekarskiej. Hotel już został zarezerwowany. Data: 16-19 maja 2023 r. Zapisy: Aleksandra Kowalińska – 509 912 963; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!

16konfwil hotel

16konfwil sala

16konfwil popowicz pełna sala

16konfwil ey chmielewska

16konfwil stoisko

16konfwil rozpoczecie imprezy

16konfwil kolacja

16konfwil plaza

16konfwil nowocien

16konfwil małkiewicz

16konfwil firlej

16konfwil adamowicz

16konfwil zachod

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA