Materiały stomatologiczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

ProphylaxeOczyszczanie, lakowanie, fluoryzacja i ochrona - nowy zestaw do profilaktyki firmy VOCO zawiera wszystkie produkty niezbędne do profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej, które dostępne są razem. Skład zestawu gwarantuje, że zawsze masz pod ręką wszystkie potrzebne produkty.

Dodatkowo zestaw ten pozwala zarówno stomatologom, jak i personelowi gabinetu przetestować różne produkty i zapoznać się z ich szerokim zakresem zastosowań oraz wysoką skutecznością.

Zestaw składa się z: pasty CleanJoy służącej do czyszczenia i polerowania z fluorem, która jest dostępną w dwóch wersjach o różnej sile czyszczenia, uszczelniacza do bruzd Grandio Seal, lakieru fluorkowego do znoszenia nadwrażliwości Profluorid Varnish. Jest on dostępny w czterech smakach: melonowym, karmelowym, miętowym i wiśniowym. Uzupełnieniem zestawu jest Remin Pro. Jest to produkt ochronny zawierający fluorki i hydroksyapatyt. Dostepny jest on również w wersji Remin Pro forte, która ma dodatkowo właściwości przeciwbakteryjne (ekstrakt z imbiru i kurkumy).

Wszystkie produkty można łączyć tak aby wzajemnie uzupełniały się, jak również stosować indywidualnie w celach profilaktycznych. Dodatkowo każdy produkt można zamawiać oddzielnie.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA