Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówWirtualne CEDE, czyli Virtual Dental Exhibition by CEDE, to absolutna nowość i jedyne pewne branżowe spotkanie tej rangi w 2020 roku, których nie zakłóci pandemia koronawirusa. Każdy uczestnik, oprócz odwiedzin stoisk blisko 60 wystawców z kraju i zagranicy (o wystawie czytaj więcej tutaj), będzie miał nieograniczony dostęp do kilkudziesięciu webinarów i debat w formule na żywo (24-26 września) i z odtworzenia (do 25 października).

W trzy dni „na żywo” VDE odbędzie się sześć pasjonujących debat. W każdej weźmie udział 3-4 ekspertów oraz moderator. Każda z zaproponowanych debat skupia się wokół jednego, niebanalnego wątku. Przy współpracy ze Światową Federacją Dentystyczną FDI, lekarze oraz sportowcy będą dyskutować o wpływie kondycji jamy ustnej na wyniki na zawodach. Dzięki Znanemu Lekarzowi słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób radzić sobie z hejtem w sieci. W ramach inicjatywy Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS), młodzi lekarze dentyści usłyszą od starszych kolegów, szereg wskazówek ułatwiających zaprojektowanie ścieżki zawodowej. Portal infoDENT24.pl, głosem ekspertów przedstawi koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronawirusa. W programie znalazły się również projekty wspólne dla lekarzy i pacjentów. Eksperci Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) przedstawią dowody, na to, że zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. Będzie również debata przekonująca, że z dentofobią można poradzić sobie raz na zawsze, m.in. odwiedzając klinikę bez bólu.
Webinary - dla wielu idealna formuła na przedstawienie części teoretycznej danego zagadnienia, dla innych kompletny sposób przekazywania wiedzy o problemie. Wykłady online zagościły w branży stomatologicznej i pewnie zostaną z nami na długo. W ramach VDE by CEDE będzie ich co najmniej 20! Zdecydowana większość zrealizowana będzie w języku polskim, wszystkie bez opłat. Wśród tematów dla lekarzy dentystów są m.in. „Pacjent z zaburzeniami krzepnięcia krwi w gabinecie stomatologicznym (GSK)”, „Mobilna fotografia stomatologiczna – wprowadzenie do fotografii smartfonem w codziennej praktyce”, „Praca protetyczna w lupach o zmiennym powiększeniu (Getwell)”, „Pozycjonowanie w rentgenografii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej (Marrodent)”. Dla techników przygotowano m.in. temat: „Odtworzenie estetyki naturalnego uzębienia w harmonii tkanek miękkich i twardych - uzupełnienia ceramiczne na metalu- ceramika SHOFU Vintage PRO (Hol Dental Depot)”, a dla higienistek m.in. „Często myjemy ręce, ale czy tak samo często myjemy zęby? Pandemia, a higiena jamy ustnej i protez zębowych” (GSK).
Do uczestnictwa w VDE by CEDE niezbędna jest rejestracja na www.vcede.pl. Zajmuje ona tylko kilka chwil, najlepiej zrobić to już dziś. Agenda wykładów będzie dostępna na tej samej stronie, a także, po zalogowaniu, na właściwej platformie wirtualnego CEDE, w sali audytoryjnej, networking lounge oraz wyszukiwarce aktywności. Do 25 października każdy uczestnik VDE, na platformę możesz wracać bez ograniczeń.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA