Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystów1 października w Nadarzynie rozpocznie się pierwsza w tym roku duża impreza stomatologiczna: Warsaw Dental Medica Show (1-3.10.2020 r.). - My na pewno nie odwołamy swoich targów - zapewnia prezes Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła. - Mamy możliwości do przeprowadzenia bezpiecznych targów i to zrobimy.

Na początku września odbyło się spotkanie wystawców, na których przedstawiono zasady organizacji targów i plan przygotowań do nich. – Już dziś mamy więcej zarejestrowanych zwiedzających niż na trzy tygodnie przed targami z przed roku. Jesteśmy optymistami – mówił Szypuła. Co ciekawe wzrost zainteresowaniem targami wzrósł tuż po decyzji konkurencyjnych targów z Krakowa, czyli Krakdentu. Dentyści właśnie wtedy „lawinowo” wręcz zaczęli wypełniać formularze rejestracji na targi.
Na spotkaniu przedstawiono plan organizacji targów tak, aby było bezpiecznie. Wszystkie normy bezpieczeństwa zostaną spełnione z nawiązką. Wszelkie przepisowe odległości zostaną nawet rozszerzone. Na targach będą punkty, w których będzie można wziąć bezpłatnie maseczki (Ptak Warsaw Expo jest w tej chwili największym producentem maseczek medycznych w Europie. Produkuje ich 1 mln dziennie). Po targach będzie można się poruszać w maseczce lub przyłbicy. Dla chętnych będą bezpieczne kabiny dezynfekcyjne. Stoika firm będą tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zwiedzających. Na targach będzie dyżurował przedstawiciel Sanepidu, który na bieżąco będzie sprawdzał poziom bezpieczeństwa. Wszystkie powierzchnie wspólne będą dezynfekowane co 60 minut.
Wydaje się, że rzeczywiście organizatorzy zadbali o wszystkie szczegóły. Na stoisku Nowego Gabinetu Stomatologicznego, również zadbamy o Państwa bezpieczeństwo. Zawarliśmy umowę z japońskim dostawcą środków dezynfekcyjnych – SARAYA. Japończycy zadbają o bezpieczeństwo klientów przy naszym stoisku. Dodatkowo zapraszamy na wykład prof. dr. hab. n. med. Tomasza Gedrange i dr. n. med. Jacka Ciesielskiego na temat leczenia ortodontycznego pacjentów dorosłych przed leczeniem protetycznym, leczenia dysfunkcji narządu żucia, terapii szyną i przygotowania pacjentów do implantoprotetyki.
W wykładzie będzie można wziąć udział stacjonarnie (na sali wykładowej) - zapisy tutaj - lub poprzez Internet - zapisy tutaj. Zapisane osoby otrzymają link, po kliknięciu w który będzie można obejrzeć transmisję na żywo z wykładu. Zapraszamy na targi, na nasze stoisko (książki i magazyny stomatologiczne) i na nasze wykłady.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA