Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Spark minSpark francuskiej firmy Innixim skupia wszystkie zalety wewnątrzustnych technologii obrazowania i eliminuje ich słabości Spark jest 5 razy mniejszy niż najmniejszy skaner płytek obrazowania na rynku. Mały rozmiar Sparka to nie tylko osiągnięcie technologiczne, to przede wszystkim zmiana sposobu pracy. Został zaprojektowany tak, aby mieścił się w każdej przestrzeni, tuż przy unicie, w zasięgu ręki.

 

Spark może odczytać płytkę obrazową w ciągu 3 sekund – jest najszybszym skanerem na rynku. W ten sposób komfort pracy z płytkami obrazowymi został po raz kolejny poprawiony.

Spark jest w 100% wolny od przycisków, 100% wolny od kłopotów. Wreszcie jest skaner, który można zainstalować w mniej niż pięć minut. Wystarczy podłączyć i skanować. Można go używać na dowolnej platformie, Mac lub Windows, a także dzięki interfejsowi TWAIN zintegrować z każdym oprogramowaniem zarządzania praktyką .

Spark jest pierwszym skanerem wewnątrzustnym, używającym igłowych płytek obrazowych. Te płytki są dwa razy bardziej czułe niż standardowe , a zatem Spark wymaga dwukrotnie mniejszej dawki promieniowania X. Korzystanie ze Spark jest bezpieczniejsze zarówno dla pacjentów jak i dla operatora, a rozdzielczość 35 lp/mm² jest najlepszą rozdzielczością .

W sercu Spark znajduje się opatentowana technologia Stream Line Scanning. Wykorzystując trzy lata badań i rozwoju, innowacja ta pozwala pozbyć się dotychczasowych ograniczeń technologicznych.