Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystóTaurus C1 to nowy unit koreańskiej firmy, która na naszym rynku gości już od ponad 10 lat. Producent stosując podzespoły europejskich producentów takich jak Bien Air, Dürr Dental, FARO oraz W&H proponuje zgrabne i przemyślane pod względem konstrukcyjnym stanowisko pracy zespołów stomatologicznych. 

Bardzo ciekawie rozwiązano dostęp do panela sterującego funkcjami unitu. Jest on po lewej stronie konsoli lekarza. Dzięki temu zminimalizowano ryzyko zakażeń krzyżowych, bo swobodny dostęp do niego ma zarówno lekarz jak i asysta. 

Producent bardzo dobrze zbalansował system zawieszenia rękawów, które praktycznie pozbawił siły ciążenia. Instrumenty nie powodują naprężenia mięśni ręki lekarza, niezależnie od kąta nachylenia. Stolik lekarza dostępny jest w 3 wersjach z rękawami od góry, od dołu i w wersji jezdnej (Cart) oferującej 5 lub 6 miejsc na instrumenty.
Nowa, bardziej miękka tapicerka nowego modelu zapewnia swobodną pozycję pacjentowi. Polska premiera unitu Taurus C1 odbędzie się podczas targów CEDE 2017. Zapraszamy na stoisko firmy ESDENT– do hali 7A stoisko A11.