Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

A dec 400Firma Marrodent podpisała umowę o współpracy z firmą A-dec i stała się jej oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski. Jest zatem trzecią polską firmą, która będzie sprzedawać unity amerykańskiego koncernu. Oprócz Marrodentu wciąż produkty A-dec'a można kupować w Optidencie i Amadarze.

- A-dec od zawsze współpracuje ze stomatologami na całym świecie w dziedzinie rozwoju sprzętu dentystycznego. Ufamy, iż rozszerzenie dystrybucji na polskim rynku będzie z korzyścią dla polskiego środowiska stomatologicznego. Zaproszenie firmy Marrodent do dystrybucji unitów firmy A-Dec pozwoli  dotrzeć do jeszcze większej grupy stomatologów i zapewni wsparcie długofalowego planu rozwoju - stwierdza Matt Turner, Regionalny Manager A-dec. Regionalny Manager A-dec i dodaje: równocześnie będziemy rozwijać naszą dotychczasową owocną współpracę z aktualnymi partnerami Amadarem i Optidentem.

- Piątego października 2017 r. otwieramy  w Katowicach nasz nowy salon wystawowy, w którym zaprezentujemy pełną ofertę sprzętu stomatologicznego firmy oraz nastąpi premiera unitów firmy A-Dec, znanych z niezwykle komfortowych i ergonomicznych rozwiązań - zaprasza Artur Podolski, Prezes Zarządu Marrodent.  - Naszym celem jest kompleksowe i fachowe zapewnienie obsługi naszego Klienta poprzez proces doboru i optymalizacji najlepszego rozwiązania oraz sprawne wdrożenie wybranego systemu - dodaje Podolski.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA