Wiadomości
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Firma Align Technology, Inc. (Nasdaq: ALGN), wiodący światowy producent urządzeń medycznych, zajmujący się produkcją i sprzedażą systemu przezroczystych nakładek Invisalign®, skanerów wewnątrzustnych iTero™ oraz oprogramowania exocad CAD/ CAM™ wykorzystywanego w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej ogłosiła otwarcie nowego Edukacyjnego Centrum Szkoleniowego dla certyfikowanych lekarzy Invisalign we Wrocławiu. Inwestycja dołącza do wcześniej otwartych obiektów Align we Wrocławiu – Centrum Planowania Leczenia Invisalign, pierwszego zakładu produkcyjnego w Europie oraz funkcji komercyjnych i back office. Długofalowe zaangażowanie na polskim rynku odzwierciedla wsparcie Align Technology dla certyfikowanych lekarzy Invisalign w Polsce i całej Europie oraz zaangażowanie firmy w edukację i cyfryzację branży stomatologicznej, aby pomóc stomatologom w transformacji uzębienia pacjentów.

Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu zaoferuje stomatologom z Polski i Europy całoroczny dostęp do szkoleń i programów edukacji klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem korzyści płynących ze stosowania i integracji rozwiązań cyfrowych Align w ich gabinetach. Lekarze będą mieli okazję nawiązać kontakt ze swoimi kolegami, a także wymieniać się doświadczeniami nabytymi podczas leczenia systemem Invisalign i cyfryzacji swoich praktyk.

W oficjalnej ceremonii otwarcia 6 lipca wzięło udział ponad 50 gości, w tym lekarze Invisalign® i członkowie naukowych towarzystw stomatologicznych. Zaproszeni wzięli udział w prezentacjach, dedykowanym warsztacie i ceremonii przecięcia wstęgi. Edukacyjne Centrum Szkoleniowe, wraz z wcześniejszymi inwestycjami Align we Wrocławiu – Centrum Planowania Leczenia, zakładem produkcji 3D i siedzibą operacji komercyjnych, to kolejny argument przemawiający za uznaniem miasta „polską stolicą uśmiechu”.

"Jesteśmy dumni z rozwoju i ekspansji Align Technology i osiągnięcia kolejnego kamienia milowego właśnie na polskim rynku" – powiedział Jakub Wróbel, dyrektor generalny Align Technology w Polsce. "Wrocławska placówka jest wyjątkowa pod względem konfiguracji, łącząc planowanie leczenia, całkowicie polskojęzyczne wsparcie lekarzy na każdym etapie współpracy i zakład produkcyjny – wszystko w jednym miejscu, a teraz również Edukacyjne Centrum Szkoleniowe - dostępne dla lekarzy w celu dalszej edukacji klinicznej i wymiany doświadczeń. Nasz program szkoleniowy maksymalizuje komfort i jakość kształcenia lekarzy, umożliwiając im skuteczne stosowanie najnowszych technologii cyfrowych w stomatologii i ortodoncji.”

„Współpraca z lekarzami ma kluczowe znaczenie dla Align, ponieważ mocno wierzymy w opiekę nad pacjentem prowadzoną przez lekarza i pozytywny wpływ koleżeńskiej wymiany doświadczeń między profesjonalistami zdrowia, na popularyzację cyfryzacji i leczenia Invisalign w branży stomatologicznej. Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe w Polsce odzwierciedla nasze zaangażowanie w edukację i ciągłe doskonalenie produktów, które przekłada się na zadowolenie pacjentów i rozwój naszej marki. W samej Europie i EEMA organizujemy ponad 1000 wydarzeń edukacyjnych rocznie, co certyfikowani lekarze Invisalign cenią najbardziej we współpracy z nami. Wspólnie budujemy przyszłość stomatologii cyfrowej w Europie" – dodał Markus Sebastian, starszy wiceprezes EEMA w Align Technology.

Dr Amadeusz Kuźniarski, Dyrektor ds. Medycznych Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej we Wrocławiu: "Edukacja wyposaża lekarzy w wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć najwyższy potencjał, zapewnić wyjątkową opiekę, napędzać innowacje i pozytywnie wpływać na wyniki pacjentów. Właśnie kształcąc i inspirując przyszłe pokolenia, lekarze odgrywają kluczową rolę w tworzeniu świadomości i budowaniu, zdrowszej przyszłości”. Align Technology wspiera lekarzy w doskonaleniu ich umiejętności w nowoczesnej ortodoncji, zapewniając możliwość ciągłego uczenia się i nawiązywania kontaktów z innymi wiodącymi profesjonalistami z branży. Ponad 25 lat przywództwa firmy Align w zakresie innowacji i technologii jest napędzane przez system Invisalign, najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek, który pomógł stomatologom przekształcić uśmiechy i zmienić życie już ponad 15,1 miliona pacjentów.

 

O ALIGN TECHNOLOGY

Firma Align Technology projektuje i produkuje system Invisalign®, najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek na świecie, skanery wewnątrzustne iTero™ oraz usługi i oprogramowanie exocad CAD/CAM™. Technologie te pozwalają na udoskonalenie cyfrowych procesów ortodontycznych i protetycznych w celu poprawy wyników leczenia pacjentów i efektywności praktyki dla ponad 247 000 lekarzy, a także są kluczowe w dotarciu do 500 milionów konsumentów na całym świecie. W ciągu ostatnich 26 lat Align pomógł lekarzom w leczeniu ponad 15,7 mln pacjentów za pomocą systemu Invisalign i napędza ewolucję w cyfrowej stomatologii oprzez Align Digital Platform™, zintegrowany pakiet unikalnych, zastrzeżonych technologii i usług dostarczanych jako bezproblemowe, kompleksowe rozwiązanie dla pacjentów i klientów, ortodontów i lekarzy rodzinnych oraz laboratoriów/partnerów. Więcej informacji na www.aligntech.com. Dodatkowe informacje na temat systemu Invisalign i wyszukiwarka lekarzy Invisalign dostępne są na www.invisalign.com. Dodatkowe informacje o skanerach i usługach iTero znajdują się na stronie www.itero.com. Dodatkowe informacje o ofercie oprogramowania exocad CAM/CAD oraz listę partnerów handlowych można znaleźć na stronie www.exocad.com. Invisalign, iTero, exocad, Align, and Align Digital Platform są zastrzeżonymi

znakami towarowymi Align Technology, Inc.

 

Artykuł opublikowany w numerze 5/2023 magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny. Zobacz pełny spis treści.
Dowiedz się więcej - Nowy Gabinet Stomatologiczny.

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" -zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.


Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA