Prawo w gabinecie
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Wrześniowe wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego nr 5/2020 było przygotowywane z myślą o targach Krakdent. Niestety, jak już wszyscy wiemy, targi zostały odwołane. Zwyczajem naszego wydawnictwa jest bezpłatne udostępnianie najnowszego wydania Nowego Gabinetu Stomatologicznego wszystkim uczestnikom  targów. Jako, że nie możemy tego zrobić w Krakowie, postanowiliśmy zrobić to on-line. Klikając w poniższy baner możecie Państwo pobrać najnowszy numer magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny - 5(118)/2020.

 

Nowy Gabinet Stomatologiczny 520

 

W niniejszym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje dotyczące zasad prowadzenia dokumentacji elektronicznej po 1 stycznia 2021 r., autorstwa adwokat Ewy Mazur-Pawłowskiej. Opisała tutaj wszelkie prawne aspekty tej zmiany. Kontynuacją tematyki EDM  jest ciekawy artykuł o dostępnych na polskim rynku programach do prowadzenia dokumentacji elektronicznej, który Państwu polecamy.

W cyklu „Przegląd nauki okiem Łukasika” znajdą Państwo streszczenia najciekawszych prac naukowych opublikowanych ostatnio na łamach zagranicznej prasy stomatologicznej.

Na pytania naszych Czytelników dotyczących zagadnień prawnych, jak zwykle, odpowiada dr n. prawnych, adwokat Maciej Gibiński z Krakowa.

Ponadto trójka młodych specjalistów opisała zabieg implantacji w pełnej nawigacji Guided Surgery Thommen Medical, a na podstawie kolejnego przypadku dowiedzą się Państwo, jaka konstrukcja jest lepsza: oparta na zębach własnych, czy na wszczepach implantologicznych.

Z kolei w cyklu Szkoła Okluzji przedstawiamy Państwu opis przypadku skomplikowanego przemieszczenia krążka z przewlekłą kompresją w ssż lewym. A pod koniec magazynu znajdą Państwo,  zwyczajowo już w naszym magazynie, opis architektoniczny urządzenia gabinetu stomatologicznego.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Szczegółowy spis treści znajdą Państwo tutaj

Zapraszamy również do zakupienia prenumeraty.

Prenumerata dwuletnia w wersji papierowej - kliknij tutaj

Prenumerata dwuletnia w wersji elektronicznej (pdf) - kliknij tutaj

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA