Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Aparat USG. Chcąc odpowiednio wyposażyć placówkę medyczną, należy wybrać sprzęt od renomowanych producentów, którzy oferują nowoczesne rozwiązania z zaawansowanymi technologiami. Kluczowymi elementami przy wyborze urządzeń ultrasonograficznych są bez wątpienia parametry oraz ich niezawodna praca, ale również i cena. W poniższym artykule dowiesz się, dlaczego warto zdecydować się na wybór używanych aparatów ultrasonograficznych oraz na jakie elementy zwrócić uwagę, przed ich zakupem.

Dlaczego warto wybrać używane aparaty ultrasonograficzne?

Wybierając aparaty ultrasonograficzne, ważne jest, aby wybrać sprzęt odpowiedni do budżetu oraz środowiska pracy.

Używane USG to doskonały sposób na obniżenie kosztów oraz otrzymanie wysokiej jakości rozwiązań dostosowanych do potrzeb oraz oczekiwań placówki medycznej.

Nowe aparaty ultrasonograficzne są drogie i nie każdy lekarz czy placówka mogą sobie na nie pozwolić. Warto zdecydować się na wybór używanych aparatów USG, które wcześniej zostały sprawdzone przez specjalistów i są w pełni sprawne i bezpieczne dla pacjentów.

Używane aparaty ultrasonograficzne wyposażone w komplet głowic niezbędnych do przeprowadzenia badań diagnostycznych działają dokładnie tak samo, jak ich nowe odpowiedniki.

Przed zakupem używanych aparatów USG warto zwrócić uwagę, na elementy takie jak:

  • ogólny stan urządzenia - to najważniejszy element, który może uchronić nabywcę przed kosztownymi awariami;
  • historia serwisowania – to kolejne nieocenione źródło informacji o urządzeniu - przeglądy oraz konserwacje są jednym ze sposobów na prawidłową eksploatację aparatu USG;
  • wyposażenie dodatkowe i akcesoria – to elementy, które poszerzają zakres funkcjonalności urządzenia, dlatego warto zwrócić na to uwagę;
  • gwarancja – to kolejny istotny element, który powinien oferować dystrybutor używanych ultrasonografów.

Zakup używanego urządzenia ultrasonograficznego to opłacalne rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę, w momencie wyboru aparatów USG.

Jaki model aparatu ultrasonograficznego warto wybrać?

Inwestując w dobrej jakości aparat USG pracownicy medyczni mogą zapewnić wszystkim swoim pacjentom precyzyjną diagnozę oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia. Modele aparatów ultrasonograficznych, które warto wybrać to przede wszystkim:

  1. Voluson e6 - posiada zaawansowaną technologię 3D oraz 4D, która pozwala na otrzymanie wysokiej jakości przestrzennych obrazów diagnostycznych;
  2. Samsung h60-3 - oferuje zaawansowane, innowacyjne funkcje, które pozwalają uzyskać precyzyjne obrazy. Ultrasonograf umożliwia wykrycie nawet najdrobniejszych zmian w tkankach;
  3. Medison Accuvix a30 - to nowoczesne narzędzie diagnostyczne, posiadające zaawansowane technologie, które umożliwiają otrzymanie wysokiej jakości obrazów diagnostycznych w krótkim czasie.

Odpowiednio dobrane używane aparaty USG przekładają się na satysfakcję użytkowników oraz na bezawaryjne działanie przez długi czas. Eksploatacja urządzeń ultrasonograficznych w placówce medycznej pozwala na wykonywanie precyzyjnej diagnostyki oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia. Dodatkowo prawidłowe wyposażenie gabinetu przekłada się na zaufanie pacjentów.

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA