Prawo w gabinecie
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

6700226 xxlXV Krajowy Zjazd Lekarzy odbędzie się w dniach 12-14 maja w Warszawie. W zjeździe uczestniczą delegaci wybrani przez okręgowe zjazdy lekarzy oraz, z głosem doradczym, niebędący delegatami członkowie ustępujących organów NIL. Zgodnie z ustawą o izbach lekarskich, KZL jest jednym z organów Naczelnej Izby Lekarskiej.

Liczbę delegatów z poszczególnych izb okręgowych ustala Naczelna Rada Lekarska na podstawie regulaminu wyborów. Przyjazd i rejestracja Delegatów przewidziane są w godz. 12:00-16:00 w dniu 12 maja 2022 roku. Zakwaterowanie oraz wszelkie czynności rejestracyjne w recepcjach Zjazdu, zorganizowanych w hotelu Airport, dokonywane będą na podstawie list obecności delegatów na XV Krajowy Zjazd Lekarzy, sporządzonych przez Biuro Naczelnej Izby Lekarskiej na podstawie informacji przekazanej przez przewodniczących okręgowych komisji wyborczych. Każdy Delegat na XV Krajowy Zjazd Lekarzy w stoisku recepcyjnym w holu głównym w czasie rejestracji na Zjeździe otrzyma: 1. identyfikator – mandat Delegata, 2. urządzenie do głosowania elektronicznego. Uroczyste otwarcie Zjazdu z udziałem gości nastąpi o godzinie 16.00. Naczelna Izba Lekarska pokrywa koszty związane z noclegami, wyżywieniem i przejazdami.
Informacje organizacyjne dla delegatów są udostępnione na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej pod adresem https://nil.org.pl/izba/krajowy-zjazd-lekarzy/xv-krajowy-zjazd-lekarzy.

_____________________________

Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA