NFZ
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - Znów będzie pełna dostępność do opieki zdrowotnejPrezes NFZ powoła Zespół do spraw opracowania planu przywracania pełnej dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ograniczonej w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Ma on m.in. przygotować rozwiązania finansowe dla lekarzy, którzy nie mogli normalnie pracować w czasie pandemii.

Praca zespołu będzie obejmować ustalenie aktualnego stanu dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej w poszczególnych dziedzinach medycyny. Dotyczy to również stopnia wykorzystania dostępnych zasobów oraz poziomu realizacji umów z NFZ-em.
Zespół zajmie się także identyfikacją ograniczeń w udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej w poszczególnych zakresach świadczeń oraz dokona oceny ryzyka związanego z przywracaniem pełnej dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej.
Do obowiązków zespołu będzie należeć również przygotowanie propozycji rozwiązań finansowych i organizacyjnych związanych z rozliczeniem wykonania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii, a także przygotowanie propozycji rozwiązań finansowych i organizacyjnych związanych z rozliczeniem wykonania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA