Akcje społeczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Sztuka, moda, odzież medyczna, to wyjątkowy projekt, który łączy różne branże w jednym celu – pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie. Polski producent odzieży medycznej - MEDORA we współpracy ze znanym muzykiem Sławomirem Łosowskim, autorem przeboju „Słodkiego miłego życia”, liderem grupy KOMBI oraz autorem rysunków „GRA-FIKA” przygotowali specjalnie na to wydarzenie, jakim są 28. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne – KRAKDENT, projekt wyjątkowych bluz medycznych.

 

MEDORAiKOMBIPodczas targów będzie prowadzona sprzedaż tych bluz, a środki z tej sprzedaży kolekcji MEDORA x SŁAWOMIR ŁOSOWSKI zostaną przekazane na pomoc Ukrainie.

Z każdego zakupionego kompletu medycznego z wyhaftowaną „GRA-FIKĄ” 100 zł trafi na konto w Polskiej Akcji Humanitarnej na wsparcie dla Ukrainy. Dodatkowo całość z każdej zakupionej podczas wystawy „GRA-FIKI” Sławomira Łosowskiego, również zasili tę samą zbiórkę.

Sławomir Łosowski, udostępnił „GRA-FIKI” do haftów na ubraniach medycznych oraz „GRA-FIKI”, które będą dostępne do zakupu na wystawie pro publico bono, w związku z czym nie pobiera z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

To wspaniały gest ze strony artysty, za który serdecznie dziękujemy – bez uprzejmości Pana Sławomira ta akcja nie miałaby miejsca.

Wystawa dostępna będzie przez cały czas trwania targów w kawiarni w hali „Wisła”. Ponadto w dniu 08.04 2022 r. (piątek) w godzinach 10-16 będzie możliwe spotkanie z autorem „GRA-FIK” Sławomirem Łosowskim.

Wierzymy, że siła leży we wspólnocie, dzięki której uda się nam wesprzeć ludzi, którzy dziś tej pomocy bardzo potrzebują. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego projektu!

#razemmozemywiecej

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA