Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Zbliża się Międzynarodowy Kongres Francuskiego Towarzystwa Stomatologicznego (Association Dentaire Française; ADF). Wydarzenie to odbędzie się pomiędzy 28 listopada a 2 grudnia tego roku w centrum kongresowym w 17. dzielnicy Paryża.

Miasto świateł zaprasza stomatologów

– Wykorzystaj szansę dołączenia do kongresu ADF w „mieście świateł” i zanurz się w doskonałości stomatologii dzięki programowi naukowemu oraz międzynarodowej wystawie Congrès de l’Association Dentaire Française – dorocznego spotkania Francuskiego Towarzystwa Stomatologicznego, które jest wiodącym europejskim wydarzeniem naukowym w stomatologii – napisano na stronie internetowej World Dental Federation.

Wydarzenie to jest połączeniem w jednym miejscu rozbudowanego programu naukowego, który obejmuje ponad 100 sesji przygotowanych i prowadzonych przez 400 ekspertów z całego świata, z Międzynarodową Wystawą dostępną w Palais des congrès de Paris. A wszystko to w centrum stolicy Francji – w bliskim sąsiedztwie Łuku Triumfalnego i najsłynniejszej alei Paryża, Champs-Elysées.

Pięć dni konferencji

– Pięciodniowa Konferencja ADF (od wtorku 28 listopada do soboty 2 grudnia) jest zapowiadana jako przełom naukowy. Udział w niej zapewni wszystkim członkom zespołu stomatologicznego praktyczne rozwiązania będące odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi stają w swojej codziennej pracy. Program konferencji został przygotowany tak, aby odpowiadać na potrzeby, oczekiwania i wymagania współczesnych dentystów, których praca opiera się na holistycznym podejściu do opieki nad pacjentem.

Uczestnicy kongresu będą mogli wziąć udział m.in. w wykładach, kursach mistrzowskich, prezentacjach klinicznych na żywo, sesjach interaktywnych oraz warsztatach praktycznych i warsztatach z sekcji anatomicznej – czytamy na stronie PTS- u. Kongresowi ADF towarzyszyć będzie Międzynarodowa Wystawa Stomatologiczna, podczas której swoje produkty, w tym wiele nowości oraz technologicznych nowinek prezentować będzie 320 wystawców z całego świata. Ich oferta dostępna będzie na 12 830 m2 powierzchni wystawienniczej na czterech poziomach Pałacu Kongresowego.

– Nie przegap okazji, aby czerpać inspirację, zdobywać wiedzę od ekspertów oraz doskonalić swoje umiejętności. Zarejestruj się już teraz i weź udział w tym wydarzeniu, obowiązkowym dla profesjonalistów z branży stomatologicznej z całego świata! – napisała dr Dorothée Louis-Olszewski, dyrektor naukowa ADF 2023.


Nowy Gabinet Stomatologiczny: Międzynarodowy Kongres Francuskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA