Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Od 14 do 16 kwietnia br. we Wrocławiu odbędzie się 17. Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej (The World Federation For Laser Dentistry). Jest to jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń stomatologicznych w kraju.

– Podczas Kongresu będzie można spotkać się z naukowcami i ekspertami stomatologii laserowej z całego świata, a także przedstawicielami biznesu i firm działających w dziedzinie stomatologii. Kongres WFLD to miejsce, w którym dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pracy z laserami! - czytamy na stronie internetowej wydarzenia.

44 wybitnych wykładowców

Podczas wydarzenia zaplanowano wykłady prowadzone przez 44 najwybitniejszych ekspertów z zakresu zastosowania leserów w stomatologii. Polskę w tym gronie reprezentować będą: dr hab. Kinga Grzech-Leśniak (prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej; PTSL), prof. dr hab. Marzena Dominiak, dr hab. Anna Skurska, dr n. med. Grzegorz Wasiluk, dr Michał Nawrocki oraz dr Wojciech Ryncarz.

Wydarzenia odbędzie się w gmachu Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (ul. Borowska 211).

Laserowe leczenie zębów staje się codziennością

Jeszcze kilkanaście lat temu stosowanie w gabinecie laserów stomatologicznych było czymś niewyobrażalnym. Niektórzy mówili wręcz, że nieuzasadnionym. Jednak aktualnie laserowe leczenie zębów staje się codziennością. Każda nowoczesna praktyka posiada już laser albo poszukuje najlepszego rozwiązania. Dodatkowo podczas Kongresu dla uczestników dostępne będą warsztaty, które pozwolą zdobyć umiejętności praktyczne dotyczące laseroterapii w stomatologii.

Oprócz tego podczas wydarzenia odbędzie się również Międzynarodowy Kongres Stomatologii Estetycznej (15–16 kwietnia), podczas którego znakomici specjaliści zaprezentują najnowsze techniki i nowości dostępne w stomatologii estetycznej. Odbędzie się także trwający w tych samych dniach 2. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Pracy Asysty i Higienie Stomatologicznej. Kongres WFLD 2023 został objęty honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 

Dowiedz się więcej - Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej - Nowy Gabinet Stomatologiczny.

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.