Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

hotel-porto-bay-rio-internacional-conciergePacjenci zgłaszający się do stomatologa najczęściej chcą otrzymać pomoc jak najszybciej. Chorobom zębów i dziąseł nierzadko towarzyszy trudny do zniesienia ból, co sprawia, że jakakolwiek zwłoka w leczeniu może skutkować skorzystaniem przez pacjenta z usług innego gabinetu. Co gorsza, może się okazać, że pacjent uda się do innego stomatologa nie z powodu braku miejsc, ale z powodu braku odpowiednich komponentów czy środków leczniczych w gabinecie.

 

Braki w wyposażeniu gabinetu

Specyfika pracy stomatologa sprawia, że musi on na bieżąco uzupełniać wszelkie braki w wyposażeniu gabinetu. Narzędzia muszą być sterylizowane po każdym użyciu, a waciki, komponenty i leki dokupowane nawet kilka razy w tygodniu. Nawet najmniejsze opóźnienie w dostawie produktów potrzebnych stomatologowi do pracy może spowodować, że nie będzie mógł on przeprowadzić podstawowych zabiegów. Jak uniknąć tego typu sytuacji?

Gabinety stomatologiczne najczęściej mają podpisane umowy z dostawcami produktów potrzebnych do przeprowadzania leczenia zachowawczego, endodontycznego czy zabiegów higienizacyjnych. Wynajęci przez producentów kurierzy dostarczają wszystkie zamówione leki, narzędzia i inne produkty w wyznaczonych dniach i godzinach. Stomatolog nie może jednak przewidzieć, czy w najbliższym czasie nie będzie potrzebował nieco więcej innych leków lub komponentów. Dostawca zwykle dostarcza ich większy zapas z kolejnym zamówieniem, a jeżeli w gabinecie zabraknie pewnych produktów stomatologicznych, lekarz jest zmuszony do odsyłania pacjentów do kolegów po fachu. Jest to mało profesjonalne zachowanie, które często skutkuje utratą zaufania wielu osób.

Aby uchronić się przed tego typu sytuacjami, stomatolodzy coraz częściej korzystają z szeroko rozumianych usług concierge. Świadczą je firmy i agencje (podobne do londyńskiego https://www.maxes-angels.com/), w których można skorzystać z usługi przewiezienia paczki z punktu A do punktu B.

Paczka na specjalne zamówienie

Usługi concierge pozwalają dowieźć niezbędne zamówienie do gabinetu stomatologicznego w możliwe najkrótszym czasie. W przeciwieństwie do firm kurierskich, które wysyłają paczki maksymalnie dwa razy dziennie, paczka przewożona przez agencję może dotrzeć do adresata o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy, że zamawiający wskaże, o której godzinie chce otrzymać zamówienie, a przewożący je kierowca zrobi wszystko, by tak się stało. W ten sposób można szybko uzupełnić braki w wyposażeniu gabinetu w razie nagłej potrzeby.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA