Koronawirus
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Pandemia COVID-19 spowodowała, że znacznie zwiększyła się w ostatnim czasie potrzeba korzystania z zabiegów poprawiających estetykę uśmiechu. Co ważne, obserwuje się również trend dotyczący upodobań klientów w tym zakresie.

Proste procedury estetyczne

Wielu lekarzy dentystów podkreśla, że klienci w wielu przypadkach oczekują zabiegów, które dają natychmiastowe efekty. Jednak przy takich wymaganiach, szczególnie teraz w czasie inflacji, dokładnie sprawdzają ofertę i analizują cenę. Z obserwacji wynika, że pacjenci chcący poprawić swój wizerunek na ogół wybierają proste, a także nieinwazyjne procedury estetyczne. Obserwuje się również, że wzrasta zainteresowanie takimi procedurami, jak nakładanie licówek porcelanowych, bonding, lifting dziąseł i ich konturowanie.
Oczywiście wciąż ogromnym zainteresowaniem cieszy się wybielanie zębów.

Leczenie na raty

Klienci gabinetów dentystycznych mają świadomość, że takie zabiegi nie należą do najtańszych. Obserwuje się zatem trend wśród gabinetów dentystycznych, że te oferują leczenie ratalne. Ze statystyk wynika, że już co trzeci gabinet oferuje takie rozwiązanie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla właścicieli gabinetu, jak i dla samych klientów. Chcąc dostać kredyt na leczenie stomatologiczne, nie trzeba osobiście stawiać się w instytucji kredytującej. Skraca to czas, jaki trzeba przeznaczyć na załatwienie niezbędnych formalności, jak również ogranicza ich ilość. Można otrzymać kredyt nie tylko na zabiegi poprawiające estetykę uśmiechu. Coraz bardziej popularne stały się również kredyty na zapewnienie finansowania kompleksowego leczenie zębów. Dzięki nim pokrywa się takie zabiegi jak leczenie kanałowe, usuwanie zębów, uzupełnienie braków czy leczenie wad zgryzu.

Dowiedz się więcej - Estetyka uśmiechu - Nowy Gabinet Stomatologiczny.

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA