Fot. KolDental

Wiadomości
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Prezes firmy Planmeca Heikki Kyöstilä ufundował czek na 10 tys. euro na rzecz Fundacji Wiewiórki Julii, której prezesem jest Dżulietta Kiworkowa. Czek w imieniu prezesa Kyöstilä przekazał Maciej Nurzyński prezes firmy KolDental.

Firma KolDental w tym roku obchodzi swoje 30 urodziny. Z tej okazji firma otrzymała od Planmeca przepiękny prezent – czek na 10 tysięcy euro, który mogła podarować wybranej fundacji wspierającej pacjentów stomatologicznych. Prezes firmy KolDental – Maciej Nurzyński przekazał ten czek na ręce Pani Doktor Dżulietty Kiworkowej - Prezes Fundacji Wiewiórki Julii.

Fundacja wiewiórki Julii

Filmowa relacja z przekazania czeku znajduje się tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=zQZh1aOxsAM

Fundacja Wiewiórki Julii to pierwsza i zarazem jedyna Fundacja w Polsce, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej osobom jej potrzebującym. Nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju. Do tej pory dzięki staraniom oraz bezinteresownej pomocy wolontariuszy, przebadaliśmy prawie 40 000 dzieci w całej Polsce. W naszych szkoleniach wzięło już udział blisko 25 000 dzieci.

Według badań prowadzonych przez Fundację Wiewiórki Julii ponad 74% najmłodszych mieszkańców dużych miast choruje na próchnicę, jednak w małych miejscowościach i wsiach odsetek próchnicy sięga już 90%. To problem, którego nie można już dłużej bagatelizować. Walczymy o to aby było lepiej.

 


Nowy Gabinet Stomatologiczny: Fundacja Wiewiórki Julii

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA