Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

100xNGSlogoZnamy kolejne tematy Konferencji Jubileuszowej. 2 grudnia w Warszawie odbędzie się „Konferencja Jubileuszowa 100 x NGS”. Okazją do jej przeprowadzenia jest wydanie setnego numeru Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Do poprowadzenia wykładów zaprosiliśmy wielu znanych mówców. Koszt udziału dla prenumeratorów naszego periodyku, to jedynie 200 zł. Dziś przedstawiamy „okluzyjne” tematy, które poprowadzi lek. dent. Krzysztof Adamowicz.

 

Pierwszym tematem będzie prosta instrukcja: w jaki sposób samodzielnie wykonać skutecznie działający aparat okluzyjny? Na tej sesji prowadzący opowie czym charakteryzuje się skutecznie działający aparat okluzyjny, dlaczego zawsze zaczynamy od komponenty mięśniowej i jak szybko ustępują objawy. Podpowie też jak rozmawiać z technikami, którzy zazwyczaj twierdzą, że tu nic do siebie nie pasuje. Na koniec pierwszej części wykładowca omówi, jak możemy kontrolować przydatność i efekty pracy aparatów okluzyjnych, jaka jest logiczna procedura w początkowej fazie leczenia oraz jak samodzielnie wykonać szynę neuromięśniową.

Po przerwie poruszymy tematy związane z szynoterpią. Omówiony zostanie praktyczny podział szyn i ich zastosowanie w konkretnych przypadkach klinicznych. Szyna aktywnie obniżająca napięcie mięśni skroniowych – kiedy ją można zastosować. Szyny neuromięśniowe - zastosowanie w przygotowaniu przedprotetycznym lub jako wstęp do regulacji położenia głów żuchwowych. Przedstawione zostaną też tematy uszkodzeń wewnątrzstawowych ze zgryzem otwartym lub bez oraz omowiony zostanie modyfikator stawowy typu pivot prawy, lewy lub obustronny. Na koniec najciekawszy temat, czyli utrwalenie efektów leczenia przy zastosowaniu stabilizatora stawowego.

Zapaszmy do zapisywania się na Konferencję Jubileuszową 100 x NGS. Aby się zapisać wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest tutaj: http://www.szkolenia.nowygabinet.pl/index.php/30-100-numer-ngs/registration

Szczegóły konferencji znajdują się tutaj.

100NGS

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA