Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

 Isolite photoFirma Marrodent, lider branży stomatologicznej i protetycznej wprowadza na rynek system Isolite, czyli system izolacji i odsysania z jamy ustnej, który jest podłączany do stolika asysty w miejscu ssaka. Dzięki jednorazowym rozwieraczom „mounthpiece” izoluje język i policzek pacjenta, umożliwiając łatwy dostęp do leczonego obszaru. W porównaniu do tradycyjnych metod izolacji, takich jak np. tampony czy koferdam, system ten równie skutecznie pozwala utrzymać obszar pracy w suchym stanie, ale w szybszy, bezpieczniejszy i łatwiejszy w użyciu, a jednocześnie wygodny dla pacjenta sposób.

Używany przez tysiące stomatologów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, Isolite jest systemem sprawdzonym, niezawodnym i wielokrotnie nagradzanym, ponieważ zapewnia dentystom pełną kontrolę środowiska jamy ustnej: rozwieracz „mounthpiece”, który utrzymując usta pacjenta w otwartym stanie, obniża język i izoluje jednocześnie oba kwadranty. Ponadto jego oświetlenie LED zapewnia lekarzowi doskonałą widoczność pola operacyjnego, zwłaszcza w przypadku trudno dostępnych tylnych zębów. Wbudowany w rozwieracz ssak pozwala lekarzowi skupić się na swojej pracy, umożliwiając jego asyście zajęcie się innymi zadaniami.

Ten system ma również wiele zalet dla pacjenta, począwszy od zupełnie nowego poziomu komfortu: dzięki elastycznemu rozwieraczowi szczęka pacjenta nie jest napięta, zatem nie musi się on wysilać, aby utrzymać usta w dostatecznie otwartym stanie ułatwiając lekarzowi pracę. Ponadto w przeciwieństwie do tamponów, które mogą spowodować uczucie dławienia się, rozwieracz Isolite pozwala oddychać zupełnie swobodnie i jest dobrze akceptowany przez pacjentów podatnych na odruch wymiotny.

- Marrodent ma przyjemność zaoferować dentystom tę wspaniałą innowację, która pozwala im na pracę w niespotykanych do tej pory komfortowych warunkach – mówi Artur Podolski, dyrektor zarządzający firmy Marrodent. - Jesteśmy przekonani, że Isolite to narzędzie przyszłości, dlatego jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić ten system na polski rynek i oferować naszym klientom rozwiązania coraz bardziej wydajne i użyteczne w ich praktyce.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA