Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.plObrazowanie 3D staje się standardem w nowoczesnej diagnostyce stomatologicznej, a nieustanny postęp w rozwoju tomografii wiązki stożkowej zmierza obecnie do zwiększania dokładności badań przez maksymalne zwiększenie rozdzielczości.

 

Bardzo wysoka rozdzielczość pozwala na szczegółową diagnostykę w implantologii i endodoncji oraz w diagnostyce patologii szczęki i żuchwy, zębów zatrzymanych, a także stanu zatok przynosowych. Przy rozdzielczości 75 um możliwa jest dokładna ocena budowy kanałów i korzeni dodatkowych, a także diagnostyka różnicowa zmian okołowierzchołkowych.

Najnowszy tomograf Papaya CT Genoray o dużej rozdzielczości umożliwia swobodny wybór wielkości pola obrazowania, dopasowany do potrzeb diagnostycznych, w zakresie od 35 x 40 mm aż do 140 x 140 mm. Wybierając to najmniejsze pole obrazowania uzyskujemy najwyższą rozdzielczość - aż 75 um, niezwykle przydatną w endodoncji i implantologii.

Papaya CT zapewnia jednocześnie doskonałe obrazowanie pantomograficzne (jakość HD, Multi-focus w standardzie) oraz cefalometryczne (dostępne jako opcja).

Innowacyjny tomograf Papaya CT będzie można zobaczyć na najbliższych targach CEDE na stoisku wyłącznego dystrybutora Genoray w Polsce, firmy Getwell (stoisko 8A.1E).