Materiały stomatologiczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Firma Kavo zaprezentowała unit o nazwie Estetica E50. To sprzęt bardzo prosty w obsłudze. Lekarz pracuje na nim intuicyjnie. Klawisze dostępu bezpośredniego umieszczone na pulpicie lekarza i asysty bardzo pomagają w codziennych obowiązkach, dzięki czemu lekarz może skupić się na pacjencie i kolejnych czynnościach zabiegowych. Unit jest prosty w rozbudowie, pozwala na podłączenie w przyszłości innych urządzeń potrzebnych w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym.

Unit, zdaniem konstruktorów, jest niezawodny, bo powstał dzięki 100-letniemu doświadczeniu firmy KaVo w produkcji sprzętu stomatologicznego. Dodatkowe wyposażenie, jak np. nowy skaler PiezoLED, gwarantuje precyzyjne i efektywne oczyszczanie powierzchni zębów, a zastosowana w nim technologia KaVo CARE umożliwia precyzyjne sterowanie jego mocą. Lekka konstrukcja i ergonomiczna budowa gwarantują komfortowe warunki pracy podczas zabiegów. Dzięki nowej zintegrowanej funkcji Mediageteaway szybko i przede wszystkim korzystnie cenowo, można dokonać aktualizacji systemu i rozbudować go o obowiązujące w przyszłości standardy.

Unit spełnia najwyższe warunki higieniczne, które obowiązują w gabinetach stomatologicznych. Zintegrowane w unicie funkcje HYDROclean, Dekaseptolu i Oxygenalu w połączeniu z innymi barierami chroniącymi przed zakażeniem (filtry, zawory zasysania powrotnego, itp.) dają pewność prawidłowo przeprowadzonej dezynfekcji, co ważne jest szczególnie przy leczeniu pacjentów wysokiego ryzyka. (PR)