Materiały stomatologiczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Poldent LogoPod hasłem „Rozdajemy pilniki” rusza akcja promocyjna mająca na celu wsparcie gabinetów stomatologicznych. Przy zakupach powyżej 200 zł lekarze otrzymają w prezencie dodatkowe pilniki ręczne.

 

Poldent od 30 lat produkuje pilniki do leczenia kanałowego, z których korzystają dentyści w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na świecie. W tej trudnej sytuacji związanej z epidemią firma stawia na wzajemne wsparcie. Jako polska firma rodzinna chce wesprzeć gabinety stomatologiczne w Polsce. Jest to obustronna pomoc, gdyż dentyści, korzystając z akcji promocyjnej, jednocześnie wspierają polską firmę w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Hasło akcji „Rozdajemy pilniki” prezentuje jej główne założenia. Do zakupów innych produktów z oferty Poldent dodawane są pilniki ręczne Endostar. Minimalna kwota zamówienia wynosi 200 zł a dentysta otrzyma do tego 4 opakowania wybranych pilników ręcznych Endostar. Przy większych zamówieniach rośnie liczba otrzymywanych pilników. Promocja potrwa do końca maja. O szczegółach akcji można przeczytać więcej na stronie www.poldent.pl.

Cała produkcja pilników firmy Poldent (dostępnych pod marką Endostar) odbywa się w Polsce, w Zielonce obok Warszawy. Firma zatrudnia ponad 70 osób a swoje produkty eksportuje do kilkudziesięciu krajów na świecie. Marka Endostar znana i ceniona jest w coraz szerszym kręgu dentystów. W poprzednim roku firma wprowadziła swój flagowy produkt: pilniki rotacyjne Endostar E3 Azure wykonane w technologii heat treatment, zapewniającej wyjątkowe właściwości.

Poldent cały czas się rozwija, oferując coraz doskonalsze produkty, rozbudowując park maszynowy oraz uczestnicząc w wielu międzynarodowych branżowych wydarzeniach, jak np. IDS w Kolonii, IDEM w Singapurze, Roots Summit itp.

#WspieramPolsieMarki  oraz #PoldentPomagaStomatologom

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA