Materiały stomatologiczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówNa rynku pojawił się nowy bioaktywny preparat do znoszenia nadwrażliwości Predicta Bioactive Desensitizer Gel. Żel, po nałożeniu na odsłonięte szyjki, uwalnia jony wapnia i fosforu, stymulując tworzenie kryształów hydroksyapatytu na powierzchni zębiny oraz w kanalikach zębinowych, jak i w mikropęknięciach szkliwa.

Dzięki wykorzystanej chemii nowej generacji, preparat jest biokompatybilny oraz bioaktywny. Żel jest gotowy do użycia, bez potrzeby mieszania i wcierania. Jest kompatybilny z różnymi systemami wiązania, zatem można go użyć przed użyciem systemu wiążącego. Zapakowany w strzykawki o pojemności 3 ml, co zapewnia oszczędną aplikacje przy użyciu popularnych mikrobrushy. Przeznaczony jest do używania w następujących procedurach: odsłonięta zębina, wybielanie zębów, skaling, nadwrażliwość w wyniku recesji dziąseł.
Premiera produktu odbędzie się na targach Krakdent. Żel produkuje firma Parkell z USA, a dystrybucja na terenie Polski zajmuje się firma Equadent.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA