Materiały stomatologiczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Seven to nowoczesny i uniwersalny system implantologiczny produkcji firmy MIS Implant Technologies Ltd., który wszedł na polski rynek w listopadzie ubiegłego roku. Seven przeznaczony jest do zabiegów implantacji w szerokim spektrum rodzajów kości. Konstrukcja implantu zapewnia bardzo dobrą stabilizację pierwotną wszczepu oraz optymalne warunki osteointegracji. Budowa implantu wykorzystuje fizjologiczne cechy kości, co gwarantuje znakomitą estetykę i optymalne przenoszenie obciążeń oraz zapewnia znacznie większą ilość kości i tkanek miękkich wokół implantu.

Nowoczesny, geometryczny kształt implantu Seven charakteryzuje się: podwójnym gwintem, trzema spiralnymi kanałami wychodzącymi z wierzchołka, mikropierścieniami na szyjce implantu oraz zmiennym skokiem gwintu na długości implantu. Mikropierścienie na szyjce implantu umożliwiają lepszą stabilizację pierwotną poprzez zwiększoną wytrzymałość połączenia z kością w części przyszyjkowej implantu. Zmienna grubość krawędzi gwintu polepsza kompresję kości w trakcie wkręcania.

Dostępne średnice implantu: Ø 3,75 mm, Ø 4,20 mm i Ø 5mm i Ø 6mm.

Każdy implant dostarczany jest ze specjalnie opracowanym wiertłem ostatecznym, co zapewnia szybkie i bezpieczne wiercenie.

Implant Seven spełnia wszystkie normy. Jest zarejestrowany na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem PL/DR 016469. Implanty Seven dostępne są w ciągłej sprzedaży w firmie Garmed, która jest wyłącznym dystrybutorem systemu MIS w Polsce. (PR)

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA