Materiały stomatologiczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Optim 33 TB, środek do dezynfekcji powierzchni i produktów medycznych firmy SciCan, wykorzystuje rewolucyjną technologię Accelerated Hydrogen Proxide (przyspieszone uwalnianie nadtlenku wodoru). Środek jest nietoksyczny, nie podrażnia skóry i oczu, nie ulatnia się, jest bezzapachowy, nie farbuje powierzchni i jest biodegradowlany.

 

Czas działania Optim 33TB wynosi 1 minutę. Odpowiada polskim normom jako środek wirusobójczy, bakteriobójczy, prątkobójczy i grzybobójczy. Nie wymaga zastosowania specjalnych środków ostrożności. Nie należy do substancji łatwopalnych, więc wentylacja pomieszczeń nie jest wymagana. Zasady przechowywania ograniczają się jedynie do zapewnienia temperatury 15-30ºC.

Środek dostępny jest w postaci płynu oraz nasączonych chusteczek, które sprawdzają się nie tylko w gabinecie stomatologicznym, ale również w gospodarstwie domowym.

Technologia AHP zyskała reputację najbardziej efektywnej i bezpiecznej spośród dostępnych na rynku. W czasie epidemii SARS w 2003 r. zastosowano ją w większości placówek służby zdrowia w Ontario. Jedyną bronią przeciw chorobom wirusowym, jak choćby wirus H1N1 zwany świńską grypą, jest przerwanie łańcucha infekcji. Optim 33TB i technologia AHP zapewniają sukces i poczucie bezpieczeństwa. Warto zaufać najnowszej i sprawdzonej technologii. (PR)

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA