Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl -portal dla lekarzy dentystów18 maja br. wykładem dr. Krzysztofa Adamowicza zainaugurujemy tegoroczne zajęcia Szkoły Okluzji. Do końca listopada uczestnicy tej edycji szkoleń będą mogli wziąć udział w 46 godzinach wykładów i 27 godzinach zajęć praktycznych w klinikach wykładowców. Szczegóły znajdują się na stronie www.szkolaokluzji.pl.

Cykl zajęć pomyślany jest tak, aby lekarz mógł wziąć udział w intersującym go wykładzie lub warsztacie, bez konieczności zaliczenia poprzednich zajęć. Niektórzy lekarze bowiem już uczestniczyli w naszych zajęciach wstępnych, inni chcą tylko doszkolić się w niektórych dziedzinach.

Pierwsze dwa zjazdy odbędą się w maju. Będzie to wykład w Warszawie (18 maja) pt. Szkoła okluzji dla protetyków i stomatologów ogólnie praktykujących – stopień I (szczegóły po kliknięciu w link) , a tydzień później zapraszamy do Grudziądza do kliniki doktora Krzysztofa Adamowicza, na zajęcia praktyczne z tego zakresu: Szkoła okluzji dla protetyków i stomatologów ogólnie praktykujących – stopień I – warsztat praktyczny w klinice wykładowcy. Można wziąć udział tylko w wykładzie lub tylko w zajęciach praktycznych, choć doktor Adamowicz sugeruje, aby być na obu tych zajęciach.

Na kolejne etapy szkolenia Szkoła Okluzji 2019 zapraszamy we wrześniu. Najpierw 6 września w Nadarzynie zapraszamy na wykład prof. Bogumiły Frączak i doktora Jacka Ciesielskiego na temat: Nowe trendy w stomatologii estetycznej – licówki ceramiczne step by step. Jak leczyć protetycznie pacjentów z utraconą wysokością zwarcia w planowaniu licówek?, a tydzień później do kliniki DuoDent Jacka Ciesielskiego na trzydniowe zajęcia praktyczne z licówek: Preparacja, pobieranie wycisku i cementowanie licówek porcelanowych

W listopadzie znów zajęcia poprowadzi doktor Adamowicz. Tradycyjnie najpierw będzie to wykład w Warszawie (9 listopada): Szkoła okluzji dla protetyków i stomatologów ogólnie praktykujących – stopień II, którego uzupełnieniem będzie dwudniowy warsztat w klinice w Grudziądzu 23 i 24 listopada: Szkoła okluzji dla protetyków i stomatologów ogólnie praktykujących – stopień II.
Za wszystkie zajęcia lekarz otrzyma punkty edukacyjne.

Cena za udział w zajęciach wynosi: 650 zł za wykłady o licówkach (wrzesień), po 850 zł za wykłady I i II stopnia Szkoły Okluzji (maj, listopad) oraz po 3600 zł za dwudniowe warsztaty I i II stopnia Szkoły Okluzji (maj, listopad) i 6600 zł za trzydniowe warsztaty z licówek (wrzesień).

Możliwe rabaty:
Przy zapisie na minimum 2 wykłady – 6 % rabatu (dotyczy ceny za wykłady). Przy zapisie na 2 wykłady i 2 warsztaty lek. dent. Krzysztofa Adamowicza 6 % rabatu - cena 8 366 zł, zamiast 8900 zł. Przy zapisie i płatności z góry na wszystkie 6 szkoleń – 10 % rabatu - cena: 14 535 zł, zamiast 16 150 zł.

 

www.szkolaokluzji.pl

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA