Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówPołączenie imprezy branżowej - nowych targów i kongresu - z show, z udziałem gwiazd: Edyty Górniak, Stefano Terazzino oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo przygotowuje targi stomatologiczne w zupełnie nowej, ciekawej formule.


Takiego wydarzenia w stolicy brakowało. W dniach 6-8 września zadebiutują Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo. Będzie to pierwsza tego typu impreza dedykowana branżom stomatologii i medycyny estetycznej w centralnej Polsce.
Warsaw Dental Medica Show to dla lekarzy, stomatologów i asystentów stomatologicznych trzy aktywne dni. Organizatorzy przygotowali bowiem aż 90 sesji wykładów i aż 35 sesji warsztatów prowadzonych przez praktyków. Pełny program kongresu można już znaleźć na stronie www wydarzenia. W części targowej na uczestników czekać będzie około 150 stoisk polskich i zagranicznych wystawców. Oprócz wystawców z branż stomatologii i medycyny estetycznej, w specjalnych strefach: Luksusu, Relaksu, Hobby i Architektów, pojawią się też wystawcy oferujący m.in. projektowanie i wyposażenie gabinetów czy ekskluzywne produkty (samochody, biżuterię i ubrania) oraz usługi.
Kluczem do sukcesu przedsięwzięcia ma być połączenie imprezy branżowej – targów i kongresu, z wielkim show. W programie wydarzenia znajdą się bowiem dwa wieczory pełne tańca, muzyki i dobrego humoru, które mają ułatwić uczestnikom integrację i budowę kontaktów. Na czwartek, 6 września, zaplanowano Wieczór Tematyczny, podczas którego gości rozbawi Kabaret Moralnego Niepokoju, a do tańca zachęci Stefano Terazzino wraz ze swoją taneczną partnerką. Wieczór zakończy zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ'a. W piątek, 7 września, odbędzie się natomiast uroczysta gala targów Dental Medica Show. Poznamy laureatów targowych nagród oraz zobaczymy koncert muzycznej gwiazdy – Edyty Górniak. Udział w obu wieczorach jest bezpłatny pod warunkiem zarejestrowania się na stronie targów dentalmedicashow.pl do końca lipca, dlatego warto zarejestrować się już dziś.

Kolejnym atutem imprezy jest obiekt i jego lokalizacja. Do położonego na przedmieściach Warszawy Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo łatwo dojadą zarówno odwiedzający z Aglomeracji Warszawskiej, jak i z innych polskich miast. Centrum położone jest bezpośrednio przy trasie S8, na przecięciu szlaków komunikacyjnych S7, S8 i A2. Z centrum stolicy dojedziemy tutaj samochodem w 15 minut. Dojazd z lotniska im. F. Chopina zajmie około 10 minut. Na gości czeka aż 15 tysięcy miejsc parkingowych położonych bezpośrednio przy halach targowych.
Nowy Gabinet Stomatologiczny jest partnerem wydarzenia.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA