Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówPołączenie imprezy branżowej - nowych targów i kongresu - z show, z udziałem gwiazd: Edyty Górniak, Stefano Terazzino oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo przygotowuje targi stomatologiczne w zupełnie nowej, ciekawej formule.


Takiego wydarzenia w stolicy brakowało. W dniach 6-8 września zadebiutują Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo. Będzie to pierwsza tego typu impreza dedykowana branżom stomatologii i medycyny estetycznej w centralnej Polsce.
Warsaw Dental Medica Show to dla lekarzy, stomatologów i asystentów stomatologicznych trzy aktywne dni. Organizatorzy przygotowali bowiem aż 90 sesji wykładów i aż 35 sesji warsztatów prowadzonych przez praktyków. Pełny program kongresu można już znaleźć na stronie www wydarzenia. W części targowej na uczestników czekać będzie około 150 stoisk polskich i zagranicznych wystawców. Oprócz wystawców z branż stomatologii i medycyny estetycznej, w specjalnych strefach: Luksusu, Relaksu, Hobby i Architektów, pojawią się też wystawcy oferujący m.in. projektowanie i wyposażenie gabinetów czy ekskluzywne produkty (samochody, biżuterię i ubrania) oraz usługi.
Kluczem do sukcesu przedsięwzięcia ma być połączenie imprezy branżowej – targów i kongresu, z wielkim show. W programie wydarzenia znajdą się bowiem dwa wieczory pełne tańca, muzyki i dobrego humoru, które mają ułatwić uczestnikom integrację i budowę kontaktów. Na czwartek, 6 września, zaplanowano Wieczór Tematyczny, podczas którego gości rozbawi Kabaret Moralnego Niepokoju, a do tańca zachęci Stefano Terazzino wraz ze swoją taneczną partnerką. Wieczór zakończy zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ'a. W piątek, 7 września, odbędzie się natomiast uroczysta gala targów Dental Medica Show. Poznamy laureatów targowych nagród oraz zobaczymy koncert muzycznej gwiazdy – Edyty Górniak. Udział w obu wieczorach jest bezpłatny pod warunkiem zarejestrowania się na stronie targów dentalmedicashow.pl do końca lipca, dlatego warto zarejestrować się już dziś.

Kolejnym atutem imprezy jest obiekt i jego lokalizacja. Do położonego na przedmieściach Warszawy Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo łatwo dojadą zarówno odwiedzający z Aglomeracji Warszawskiej, jak i z innych polskich miast. Centrum położone jest bezpośrednio przy trasie S8, na przecięciu szlaków komunikacyjnych S7, S8 i A2. Z centrum stolicy dojedziemy tutaj samochodem w 15 minut. Dojazd z lotniska im. F. Chopina zajmie około 10 minut. Na gości czeka aż 15 tysięcy miejsc parkingowych położonych bezpośrednio przy halach targowych.
Nowy Gabinet Stomatologiczny jest partnerem wydarzenia.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA