Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystów200 zł – tyle zapłacą prenumeratorzy za udział w całodniowej konferencji organizowanej z okazji wydania 100. numeru Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Co ciekawe, wykłady będą prowadzone jednocześnie na dwóch salach, a kursanci będą mogli dowolnie wybrać wykład, na który się udadzą. Szczegóły: www.100xNGS.pl

 

Obchody jubileuszu Nowego Gabinetu Stomatologicznego zaplanowane są na 1 i 2 grudnia 2017 roku. Odbędą się w warszawskim hotelu Lord. Oczekując, że licznie pojawicie się Państwo u nas w pierwszy weekend grudnia, zapraszamy już teraz do rejestrowania się na poszczególne sesje jubileuszowe w dniu 2 grudnia br.
1 grudnia natomiast, w dniu poprzedzającym nasz jubileusz, zapraszamy na sesje tematyczne: stomatologię neuromięśniową oraz Kongres Prawa Medycznego. Sesje te są nieco droższe, ale z pewnością również będą cieszyć się Państwa zainteresowaniem. Poprowadzą je wybitni polscy specjaliści w tych dziedzinach: prof. zw. dr hab. n. med. Bogumiła Anna Frączak, dr hab. n. med. Jolanta Kostrzewa-Janicka, lek. dent. Agnieszka Paździor-Klocek, dr. n. med. Jan Dethloff, dr n. med. Jacek Ciesielski, dr n. med. Michał Paulo, lek. dent. Krzysztof Adamowicz, dr. n. med. Marcin Aluchna, lek. dent. Krzysztof Polanowski oraz prawnicy Maciej Gibiński i Tomasz Popielski.
Nowy Gabinet Stomatologiczny zadebiutował ponad 15 lat temu. Przez ten czas oddaliśmy do Państwa rąk prawie 100 numerów NGS-u. Setny numer jest właśnie w przygotowaniu i ukaże się w styczniu 2018 roku.
Rejestracja na stronie www.100xNGS.pl.

#nowygabinetstomatologiczny

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA