Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówZostały jeszcze 3 wolne miejsca na kurs wszczepiania implantów (www.spotkaniazimplantologia.pl). Rozpocznie się on 28 maja, a przeznaczony jest dla lekarzy dentystów, którzy jeszcze nigdy nie wszczepiali implantów. Półroczny kurs (2 dni szkolenia w miesiącu, w sumie 86 godzin szkolenia) ma doprowadzić stomatologa do umiejętności samodzielnego wszczepiania implantów w różnych sytuacjach klinicznych. Uczestnicy kursu otrzymają za udział 86 punktów edukacyjnych oraz roczną opiekę merytoryczną osoby prowadzącej kurs.


Programu szkolenia został podzielony na 7 odrębnych spotkań. Gwarantuje to szczegółowe zapoznanie się z każdym elementem leczenia od pierwszej wizyty pacjenta, poprzez wybór odpowiedniej metody leczenia implantologicznego aż po ostateczną odbudowę protetyczną. Każdy etap przewiduje ćwiczenia praktyczne. W czasie kursu istnieje możliwość wykonania zabiegu implantacji z odbudową protetyczną na własnym pacjencie. Każdy pacjent zakwalifikowany do zabiegu będzie leczony indywidualnie w zależności od przyjętego planu leczenia.
Tematy poszczególnych szkoleń składających się na całość kursu to: jak rozmawiać z pacjentem o implantach; organizacja zabiegu implantologicznego, mój pierwszy implant, zabieg wszczepienia implantu, omówienie planu zabiegowego, zabiegi wszczepienia implantów z natychmiastowym obciążeniem, wszczepienie implantu oraz odbudowa kości biomateriałem, wszczepienie implantu oraz odbudowa kości biomateriałem, zabiegi wszczepiania implantów z augmentacją kości, zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, protetyka na implantach oraz prawne aspekty leczenia implantologicznego - zgody pacjentów, roszczenia.
Kurs medyczny " Spotkania z Implantologią", jest także kursem wprowadzający 1 do Certyfikatu Umiejętności OSIS.
Szczegóły kursu i możliwość zapisów na stronie: www.spotkaniazimplantologia.pl

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA