Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekazrzy dentystówW ostatni weekend, koło Bełchatowem w hotelu Słok, odbyły się VII Łódzkie Spotkania Stomatologiczne. Do hotelu zjechało prawie 400 lekarzy i choć w nazwie pojawia się słowo "Łódzkie", to reprezentowane były wszystkie regiony Polski.


- Atmosfera w Słoku to coś nie spotykanego w Polsce – mówi jedna z uczestniczek konferencji. Charyzma, jaką ma dr n. med. Lesław Jacek Pypeć, wiceprezes i przewodniczący KS ORL w Łodzi, który na jednym z poprzednich ŁSS dumnie prezentował się w koszulce „Szef Wszystkich Szefów”,  przyciąga lekarzy na te spotkania. Do tego jeśli dodamy doskonałą organizację, nad którą czuwa lek. dent. Małgorzata Lindorf, członek prezydium ORL w Łodzi, bardzo ciekawy program szkoleń, i jeszcze ciekawszy program zajęć wieczornych to nic dziwnego, że każdy chce tu być.
Faktycznie w zeszłym roku gości zabawiał Andrzej Poniedzielski, w tym roku gosciem specjalnym była Justyna Sieńczyłło, która zaprezentowała spektakl „Mój Dzikus”. Śmiechu było co niemiara szczególnie gdy na scenę wkroczył… dr n. med. Lesław Jacek Pypeć.
- Tych którym nie udało dotrzeć się w tym roku zapraszamy za rok na kolejne już 8 spotkania – zaprasza Małgorzata Lindorf.