Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

20 listopada br., podczas konferencji o obrazowaniu medycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, został zaprezentowany nowy monitor firmy Barco. Jest to produkt skierowany przede wszystkim do radiologów i specjalistów od obrazów medycznych.

 

Urządzenie należy do rodziny nowych monitorów referencyjnych Barco i przeznaczone jest nie tylko do przeglądania zdjęć oraz trójwymiarowych wizualizacji medycznych, ale nadaje się do stacji diagnostycznej radiologów i prywatnej praktyki.  Monitor zgodny jest ze standardem DICOM, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej skali szarości, lepsze odwzorowanie obrazów medycznych i co za tym idzie, zwiększa poprawność stawianych przez lekarzy diagnoz.
Barco MDRC-2120 obsługuje rozdzielczość 1600x1200 pikseli, pionowe i poziomie kąty widzenia wynoszą 178 stopni, jasność 300 cd/m², a kontrast 700:1. Monitor wyróżnia m.in. zastosowanie technologii BLOS (Backlight Output Stabilization), która przyspiesza gotowość do pracy monitora, zapewnia stałą jasność i spójność obrazu w całym okresie użytkowania. Urządzenie ma rozwiązania zwiększające żywotność, zmniejszające zużycie energii i ułatwiające jego obsługę oraz 5-letnią gwarancję. Monitor automatycznie przechodzi w stan spoczynku, gdy nie jest używany, wyposażony jest w solidny, odporny na nadmierną eksploatację panel LCD, który można łatwo obracać w pionie i poziomie (tryb panoramiczny lub portretowy) oraz przesuwać do góry i na dół. Wraz z monitorem oferowany jest system MediCal QAWeb, oprogramowanie do dokładnego kalibrowania obrazu. (PR)

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA