Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

DentalEye to najbardziej rozpowszechnione na rynku oprogramowanie do komputerowych zdjęć cyfrowych. Jest używane w 60% w wyższych szkołach stomatologicznych w USA, a także przez szwedzką służbę zdrowia.

Od początki 2009 roku program DentalEye jest dostępny na polskim rynku w przystępnej cenie dla polskich dentystów wykorzystujących cyfrowe zdjęcia. DentalEye współpracuje z praktycznie z każdym systemem obrazowania, które są dostępne dla stomatologa: kamery wewnątrzustne, skanery, video, cyfrowe kamery i wszelkiego rodzaju aparaty RTG,

Program nie tylko archizauje pliki ale także obrabia je oraz porządkuje kolejność czynności przy pracy z cyfrowym rentgenem i doustnymi kamerami, integrując uzyskane zdjęcia z programem opracowującym kartę pacjenta

Dodatkowa funkcja - cosmetic imaging obrazuje pacjentowi efekt wybielenia zębów, jak również wygląda ewentualnego implantatu.

DentalEye jest tak zwanym systemem otwartym, tzn. lekarz sam decyduje, jakiego typu cyfrowy rentgen lub kamerę zastosować. Może również jednocześnie podłączyć kilka różnych systemów rentgenowskich pochodzących od różnych producentów.  

 

 

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA