Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W dniach 8-10 września w siedzibie Stern Weber Polska, na jednej z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie, odbyły się Dni Targowe - kameralne wydarzenie skierowane do lekarzy dentystów oraz wszystkich właścicieli i menedżerów klinik stomatologicznych, chcących skorzystać z indywidualnego wsparcia zakupowego. Na ekspozycji Stern Weber Polska w ciągu tych trzech dni można było spotkać również innych Wystawców, a goście spoza Warszawy mogli liczyć na darmowy nocleg oraz bilety do teatru. Rezultatem wydarzenia była organizacja kilkudziesięciu spotkań handlowych.

 

Idea wydarzenia

Dni Targowe SternWeberOrganizatorem wydarzenia była firma Stern Weber Polska, która już od blisko 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych, a także aparatów RTG, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych. W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom czy MyRay w obszarze radiologii. Ofertę Stern Weber Polska uzupełniają mikroskopy i lupy Carl Zeiss, autoklawy, ale również pompy czy kompresory, końcówki stomatologiczne, a także meble oraz elementy oświetlenia gabinetów.

Dni Targowe Stern Weber Polska to kameralne wydarzenie skierowane do lekarzy dentystów oraz wszystkich właścicieli i menedżerów klinik stomatologicznych, chcących skorzystać z indywidualnego wsparcia zakupowego, które odbyło się w dniach 8-10 września w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Organizator wydarzenia wykorzystał atut swojego showroomu – jednej z największych w Europie stałych ekspozycji unitów i elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych. Dni Targowe Stern Weber Polska organizowane są cyklicznie wiosną oraz jesienią każdego roku.

Kameralne spotkania handlowe to coś zupełnie nowego na rynku – staramy się wyznaczać jak najwyższe standardy w branży. Otrzymujemy pozytwny feedback oraz słowa uznania ze strony odwiedzających nas Gości. Rezygnujemy z udziału w dużych targach branżowych, świadomie przeznaczając środki finansowe na organizację własnego wydarzenia – utwierdzam się w przekonaniu, że to trafna decyzja, co potwierdzają słowa naszych Klientów i podejmowane przez nich decyzje zakupowe - wskazuje Krzysztof Błażejczyk, Prezes Zarządu Stern Weber Polska.

Podczas Dni Targowych Stern Weber Polska na wszystkich uczestników wydarzenia czekała kawa serwowana przez baristę oraz pizza z pieca opalanego drewnem. Goście przybywający spoza Warszawy mogli skorzystać z darmowego noclegu oraz otrzymać bilety do teatru. Dni Targowe były także okazją do spotkania i rozmowy z Jackiem Chojeckim (ekspertem ds. finansowania) oraz Mariuszem Bożkiem (ekspertem ds. projektów gabinetów, z uwzględnieniem osłon stałych aparatów RTG).

Pomoc naszych ekspertów od finansowania oraz projektów osłon stałych to w przypadku nawiązania współpracy ze Stern Weber Polska nic nadzwyczajnego – to nasz codzienny standard pracy. Każdej osobie poszukującej nowych urządzeń do swojego gabinetu proponujemy kompleksową opiekę - nie tylko w doborze sprzętu, ale również w aspektach technicznych oraz serwisowych, pozyskiwania środków inwestycyjnych czy przygotowania gabinetu do montażu - wyjaśnia Krzysztof Błażejczyk.

Rezultat jesiennej edycji Dni Targowych Stern Weber Polska

Głównym celem wydarzenia było stworzenie przestrzeni dla osób zainteresowanych zakupem urządzeń stomatologicznych. – Organizator przygotował dedykowane promocje oraz możliwość spotkań nie tylko z przedstawicielami handlowymi Stern Weber Polska, ale również z innymi wystawcami: Amann Girrbach, LAKO, RS-Team, Support Design czy W&H Polska. Każda osoba chcąca sprawdzić wybrany unit czy aparat RTG mogła to zrobić w warunkach zbliżonych do pracy w gabinecie stomatologicznym.

W ciągu trzech dni udało nam się doprowadzić do organizacji kilkudziesięciu spotkań handlowych, które zaowocowały zakontraktowaniem i sprzedażą dokładnie 31 unitów, 7 pantomografów i tomografów oraz 4 mikroskopów. To wynik, który dowodzi, że organizacja tego typu przedsięwzięć była dobrym pomysłem, znajdującym uznanie na rynku - relacjonuje Krzysztof Błażejczyk.

Panel Konferencyjny

Dni Targowe Stern Weber Polska oprócz propozycji stricte handlowej miały tym razem również wymiar edukacyjny – jest to jeden z kolejnych kroków związanych z rozwojem projektu. Organizator przygotował Panel Konferencyjny zorganizowany 8 września, dedykowany studentom kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na który zaproszeni zostali uczestnicy rozstrzygniętego w maju tego roku konkursu “Stern Weber Polska studentom stomatologii”. Swoje wystąpienia przygotowali zaproszeni Wystawcy – chcąc jeszcze bardziej przedstawić i przybliżyć charakterystykę swojej działalności studentom.

Kilkunastu studentów mogło poszerzyć swoją wiedzę o tematy związane z radiologią, stomatologią cyfrową, zasadami konserwacji końcówek, doboru oświetlenia w gabinecie czy ergonomii pracy. Najważniejszą częścią Panelu Konferencyjnego było wystąpienie doktora Krystiana Krisa Owczarczaka (Pro-Esthetica), który przygotował dla uczestników praktyczny pokaz wykonywania fotografii stomatologicznej.

Staramy się coraz bardziej rozwijać nasze zaangażowanie w obszarze akademickim. Dowodem tego jest zorganizowany w maju konkurs stypendialny dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uznaliśmy, że Dni Targowe są idealną okazją, aby przygotować darmowy Panel Konferencyjny właśnie dla grupy przyszłych lekarzy dentystów. Jesteśmy blisko finalizacji kolejnych projektów, skierowanych do społeczności akademickiej – mamy nadzieję ogłosić je już jesienią! - dodaje Krzysztof Błażejczyk

Podsumowanie Dni Targowych Stern Weber Polska

Kolejna edycja Dni Targowych Stern Weber Polska planowana jest na wiosnę 2023 roku. Organizator zaprasza jednak do odwiedzenia swojej ekspozycji unitów i urządzeń radiologicznych w Warszawie przez cały rok! Jedna z największych w Europie stałych ekspozycji unitów oraz aparatów RTG dostępna jest dla wszystkich osób, chcących w warunkach przybliżonych do pracy w gabinecie stomatologicznym przetestować wybrane przez siebie urządzeń.

W siedzibie Stern Weber Polska dostępne są do sprawdzenia produkowane przez włoską fabrykę Cefla unity takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini czy Mocom, aparaty RTG NewTom i MyRay oraz mikroskopy Zeiss. Na miejscu można skorzystać również z pomocy ekspertów od finansowania czy projektów gabinetów z uwzględnieniem osłon stałych aparatów RTG.

Dowiedz się więcej. Dni targowe Stern Weber:

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA