Sprzęt stomatologiczny
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

KaVo uniQa jest pierwszym unitem w nowej klasie, które zasługuje na swoją nazwę. Nowy unit uniQa łączy w sobie całe know-how firmy KaVo w zakresie optymalizacji i efektywności procesów z innowacyjną technologią i nowoczesnym wzornictwem. Dzięki modelowi uniQa firmie KaVo po raz kolejny udało się stworzyć unit stomatologiczny, który prezentuje ergonomię w najpiękniejszej formie, równocześnie zaspokajając różnorodne potrzeby klientów.

Nowy unit KaVo

Premiera nowego unitu miała miejsce na targach w Krakowie drugiego dnia Krakdent 2022.

Nowoczesna praktyka stomatologiczna to coś więcej niż tylko miejsce zabiegów stomatologicznych. To odzwierciedlenie osobowości stomatologa – poprzez wystrój, wyposażenie, obsługę oraz rodzaj konsultacji i leczenia, które nadają praktyce niepowtarzalny charakter. Potrzeba równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym, efektywności i przyjemności – to codzienne dążenie lekarzy w większości praktyk stomatologicznych. Jednocześnie pacjenci oczekują dziś czegoś więcej niż tylko standardu – chcą się czuć komfortowo i bezpiecznie, oraz być traktowani po partnersku.

W sercu praktyki, KaVo uniQa spełnia te potrzeby z idealną precyzją – zarówno z technicznego, jak i emocjonalnego punktu widzenia. Inteligentne funkcje oraz znakomita precyzja i ogólna wysoka jakość KaVo zapewniają skuteczne wsparcie w codziennych zabiegach. Jednocześnie, KaVo uniQa pozostawia wystarczająco dużo miejsca na indywidualny styl pracy swojego właściciela, podkreślając osobowość dentysty. Ten unit stomatologiczny wyznacza nowy standard w segmencie kompaktowej klasy premium.

Lepszy design, większy komfort i bardziej przyjemna praca – KaVo uniQua zapewnia wyjątkowe wrażenia dla dentystów i pacjentów.

KaVo uniQa w pigułce

 • Ergonomiczny fotel pacjenta: udoskonalony dzięki skróconej płycie podstawy fotela, wąskiemu oparciu i ergonomicznym podłokietnikom. Kolejnym elementem jest całkowicie zmieniony kształt tapicerki. Te elementy wpływają na niezrównany komfort pacjenta.
 • Przyjazna obsługa: w pełni dotykowy wyświetlacz na pulpicie lekarza z intuicyjną koncepcją obsługi, która zapewnia oszczędność czasu i płynność procedur leczenia. Bogaty panel sterowania na pulpicie asysty ze wszystkimi ważnymi funkcjami, sygnał dźwiękowy dla pozycji bazowej spluwaczki dodatkowo optymalizują tempo pracy.
 • Interaktywna komunikacja z pacjentem: wyświetlanie obrazów na ekranach
  o wysokiej rozdzielczości, zintegrowane interfejsy danych dla łatwego dostępu do danych pacjenta za pomocą CONEXIO lub autonomicznie i bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania dzięki nowej platformie CONNECTbase.
 • Higiena wydajnie zautomatyzowana: zintegrowane programy płukania, w tym: Hygiene Center, DEKAmat i OXYmat dla oszczędności czasu, automatycznego czyszczenia
  i dezynfekcji. Zgodne z wytycznymi RKI.
 • Zintegrowane funkcje endodontyczne
  i chirurgiczne:
  trzy różne tryby kontroli pilników i rozszerzalna baza danych pilników, a także mały lekki silnik chirurgiczny oraz zintegrowana pompa roztworu soli fizjologicznej.
 • Nowe kolory tapicerki: trzy nowe kolory tapicerki wyłącznie dla uniQa – łącznie dostępnych jest 17 kolorów.
 • KaVo DIAGNOcam Vision Full HD: Kamera wewnątrzustna zapewniająca optymalną komunikację z pacjentem i perfekcyjną diagnostykę próchnicy w rozdzielczości Full HD.
 • Sterownik nożny KaVo: sprawdzony sterownik nożny z ergonomicznym ruchem prawo-lewo, teraz z technologią Bluetooth dla jeszcze bardziej stabilnego połączenia z unitem.

KaVo UniQa minKaVo uniQa jest pierwszym unitem w nowej klasie, które zasługuje na swoją nazwę. Nowy unit uniQa łączy w sobie całe know-how firmy KaVo w zakresie optymalizacji i efektywności procesów z innowacyjną technologią i nowoczesnym wzornictwem. Dzięki modelowi uniQa firmie KaVo po raz kolejny udało się stworzyć unit stomatologiczny, który prezentuje ergonomię w najpiękniejszej formie, równocześnie zaspokajając różnorodne potrzeby klientów.

KaVo uniQa – stworzony z myślą o byciu wyjątkowym.

 

Dowiedz się więcej

 

Więcej ciekawych artykułów w "Nowy Gabinet Stomatologiczny" - zamów prenumeratę lub kup prenumeratę w naszym sklepie.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA