Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W lipcu 2013 roku odbył się premierowy pokaz najnowszego unitu firmy A-dec. Model ten nazwano 400. Unit jest uniwersalny i elegancki. Zapewnia lepszy dostęp do pacjenta i jest wygodniejszy, niż poprzednie modele. Jego cena jest przystępna. Model 400 uzupełnia linię unitów A-dec 500 i A-dec 300.

 

Konsoleta lekarza i asysty, blok spluwaczki i lampa zabiegowa są obrotowe. Umożliwia to ich ustawienie w najwygodniejszej dla stomatologa pozycji. - Staraliśmy się o maksymalną ergonomię i zapewnienie efektywnej pracy na tym unicie, bez ograniczania komfortu pacjenta - podkreśla Kierownik Projektu Tom McCleskey. -Kupując A-deca 400 stomatolog otrzymuje innowacyjny, wyjątkowo estetyczny unit, jest to więc inwestycja opłacalna.

A-dec 400 zaprojektowano tak, aby lekarz mógł wybrać miejsce mocowania konsolety lekarza i asysty, bloku spluwaczki i lampy. Mocowanie z przodu fotela umożliwia wygodną pracę nawet w niewielkim gabinecie oraz spełnia potrzeby zarówno tych lekarzy, którzy pracują z konsoletą nad pacjentem, ale również ustawiających konsoletę z boku pacjenta. Ponadto stomatolog ma do wyboru trzy rodzaje lamp zabiegowych oraz dwa rodzaje paneli sterowania (standardowy i Deluxe).

Nowy fotel jest bardziej wytrzymały, niż konkurencyjne i dopuszcza wagę pacjenta przekraczającą 180 kg. A-dec udziela 10-letniej gwarancji na siłowniki podnoszenia fotela. Każdy stomatolog może stworzyć własny klimat swojego gabinetu dzięki dużemu wyborowi kolorów tapicerki, ultra-miękkiej (szwowej) lub bezszwowej. (PR)

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA