Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

KAVO OP3DZ dumą przedstawiamy nowy produkt w rodzinie niezawodnych produktów RTG KaVo. Nowość w ofercie stanowi aparat OP 3D w wersji Pantomograf + Cefalometria - idealne urządzenie dla nowoczesnej, rozwijającej się praktyki stomatologicznej.

 

Istotne jest, że aparat KaVo OP 3D PAN/CEPH jest gotowy do rozbudowy do tomografii na każdym etapie rozwoju zawodowego na bardzo korzystnych warunkach.

Aparat OP 3D PAN/CEPH, jedyny na rynku, posiada 2 oddzielne lampy rtg, co przekłada się na jego dłuższą żywotność a konstrukcja pozwala na elastyczne dostosowanie się do każdych warunków pomieszczenia. Jak każdy aparat z serii KaVo OP 3D posiada wiele wyjątkowych funkcji jak ORTHOfocus (automatyczne rozpoznawanie najlepszej warstwy obrazu pantomograficznego 2D),  SMARTVIEW (podgląd przed skanem), ASC (kompensacja cienia kręgosłupa) czy AFC (automatyczne wykrywanie profilu). Aparat KaVo OP 3D PAN/CEPH  gotowy do rozbudowy już od 110 000 PLN (w zestawie monitor medyczny EIZO, komputer DELL, fartuch i oprogramowanie oraz fantom rozdzielczości PAN/CEPH).