Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówWszyscy doskonale wiemy, że zdrowa flora bakteryjna jamy ustnej chroni cały organizm ludzki. Więcej niż 75% dorosłych cierpi z powodu zapalenia przyzębia i innych bakteryjnych infekcji dziąseł. 

EmunDo to doskonała terapia fototermiczna (PTT) wspomagana laserem diodowym FOX III 810 firmy A.R.C., która jest skuteczna w leczeniu bakteryjnych chorób przyzębia i infekcji dziąseł. Przeznaczony do zastosowania barwnik - zieleń infracyjaninowa, gromadzi się tylko w miejscach zainfekowanych i wykazuje selektywne działanie. EmunDo barwi tylko tkanki zmienione chorobowo i po aktywacji laserem, kiedy zabieg jest skończony można go łatwo usunąć przepłukując obficie wodą. Przyjęty plan leczenia wg koncepcji Emundo zakłada 3-krotną wizytę pacjenta w okresie 7 tygodni.
Metoda EmunDo doskonale sprawdza się również w leczeniu periimplantitis , eliminując jedną z istotnych przyczyn utraty implantu. Przeprowadzone badania naukowe m.in. w klinice uniwersyteckiej w Jenie potwierdziły bardzo wysoką skuteczność działania przeciwko agresywnym bateriom zarówno Gram-dodatnim jak i Gram-ujemnym.
Preparat EmunDo oraz laser FOX III znajdują się w ofercie firmy Biodent Jankowiak sp.j. (www.biodent.com.pl), która jest przedstawicielem firmy A.R.C. (Niemcy) w Polsce.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA