Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Optident smallNiespełna rok temu miało miejsce uroczyste otwarcie Salonu Wystawowego Optident we Wrocławiu. W sierpniu Optident otworzy drugi salon sprzedaży tym razem w Warszawie przy ul. Biały Kamień 5 na Mokotowie. Optident reprezentuje w Polsce marki A-dec oraz Carestream Dental.

Podobnie jak we Wrocławiu, w warszawskim salonie Klienci będą mogli obejrzeć produkty, dystrybuowanych przez Optident, unitów A-dec i radiologii Carestream Dental (dawniej Kodak-Trophy).
O ile otwarcie wrocławskiego salonu zbiegło się w czasie z podpisaniem przez A-dec i Optident umowy o dystrybucji unitów, o tyle po roku współpracy, Optident otwiera warszawski oddział polską premierą najnowszego modelu A-dec 300/200, który zostanie zainstalowany w salonie obok flagowych unitów A-dec 400 i A-dec 500.
Stołeczny oddział będzie ponad dwukrotnie większy od wrocławskiego salonu. W eleganckiej powierzchni wystawienniczej zostaną wyeksponowane wszystkie modele foteli A-dec oraz bogata oferta urządzeń radiologicznych Carestream od aparatów rtg i kamer wewnątrzustnych przez pantomografy cyfrowe aż do najbardziej zaawansowanych technologii takich jak tomografia 3D CBCT i systemy Cad/Cam.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA