Akcje społeczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówJesień to właściwy czas, aby przypomnieć pacjentom o roli profilaktyki w zachowaniu zdrowej jamy ustnej. Akcja „Polska uśmiechAAA się jesienią!”, prowadzona przez markę LISTERINE, promuje profilaktykę chorób zębów i dziąseł.

Z tej okazji we wrześniowym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego znajdą Państwo wywiad z dr n. med. Katarzyną Mocny-Pachońską, specjalistą stomatologii zachowawczej. Bardzo ważne jest wsparcie specjalistów, ponieważ to właśnie Państwa opinia jest najważniejszym powodem, dla którego pacjenci wypracowują prawidłowe nawyki higieny jamy ustnej. Aż 60% z nich chciałoby właśnie od lekarzy dentystów dowiedzieć się, jak poprawić stan zębów i dziąseł.
Celem akcji „Polska uśmiechAAA się jesienią!” jest wspieranie lekarzy stomatologów i higienistek w tym trudnym, ale bardzo ważnym zadaniu. Dlatego przygotowaliśmy ulotkę edukacyjną dla pacjentów. Przypomina ona o trzech krokach higieny jamy ustnej. Można ją wręczyć pacjentowi, po poinstruowaniu go jak prawidłowo ma dbać o higienę jamy ustnej. Kolejna ulotka została przygotowana dla lekarzy dentystów – mamy nadzieję, że dostarczy ona argumentów i wspomoże Państwa w codziennej edukacji pacjentów.
Więcej informacji znajdą Państwo na klikając tutaj: https://www.listerine.pl/login/index?hcpredirect=profesjonalisci&&utm_source=przeglad_dentystyczny&utm_medium=display&utm_campaign=wrzesien_2020&utm_term=pdf