Akcje społeczne
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówSzef największej organizacji stomatologicznej na świecie powiedział, że lekarze i lekarze dentyści powinni współpracować ze sobą ponad podziałami – dla dobra pacjenta. Gerhard Seebaerger już wiele lat temu dał się poznać jako krytyk rozdziału pomiędzy lekarzami i lekarzami dentystami.

Wiele wskazuje na to, że podczas swojej kadencji będzie próbował niwelować te podziały. Takie słowa padły podczas spotkania doktora Gerharda Seebaergera z prezesem NRL, Andrzejem Matyją i wiceprezesem NRL Andrzejem Cisło. Spotkanie odbyło się w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej. Szef FDI podczas spotkania podkreślił, że polscy dentyści są dobrymi fachowcami i niczym nie ustępują swoim kolegom z krajów europejskich. To jest jeden z powodów, dla których powinni mieć znaczący głos w zakresie kształtowania polityki zdrowotnej na forum międzynarodowym.
Szef FDI był honorowym gościem targów CEDE. Na stoisku PTS-u odbyło się krótkie spotkanie szefa FDI oraz prof. Marzeny Dominiak i prof. Ingrid Różyło-Kalinowskej z miediami.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA