Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

JURATA 2021 MW ostatni weekend maja (28-30 maja 2021 r.) odbędzie się 14. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa lekarzy dentystów, organizowana przez Wojskową Izbę Lekarską (http://www.14konferencjawil.pl). Będzie to chyba pierwsza po pandemii konferencja dla dentystów organizowana w Polsce - mówi Jacek Woszczyk, przewodniczący komisji stomatologicznej WIL. Zapraszamy, aby przyjechali przedstawiciele wszystkich izb, nie tylko członkowie naszej izby.

 

- Wśród osób zarejestrowanych na konferencje przeważają osoby nie związane z wojskiem – potwierdza Piotr Szymański, redaktor naczelny pisma Nowy Gabinet Stomatologiczny, które objęło wydarzenie swoim patronatem medialnym. – Końcówka maja, polskie morze, bardzo bogaty i ciekawy program naukowy – to będzie udana konferencja – podsumowuje Piotr Szymański.

Większość lekarzy jest zaszczepiona, więc nie wlicza się w pulę osób, które mogą brać udział w wydarzeniach objętych restrykcjami pandemicznymi. Ponadto rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zwalnia z zakazu zgromadzeń wszelkie szkolenia związane z kształceniem medycznym. A że udział w konferencji dokumentowany będzie aż 13 punktami edukacyjnymi, to warunek kształcenia jest spełniony.

Wykładowcami na konferencji będą: prof. zw. dr hab. Halina Pawlicka dr n. med. Michał Paulo, prawnik Ewa Mazur Pawłowska, lek. dent. Witold Popowicz, dr n.med. Przemysław Michna, lek. dent. Grzegorz Szpyt, lek. dent. Remigiusz Budziłło, lek. dent. Mariusz Cięciara, lek. dent. Andrzej Cisło.

Hotel Lido, w którym odbędzie się konferencja, nie jest z gumy. Dlatego warto zarejestrować się na konferencji nieco wcześniej, nie czekać do ostatniej chwili. Na konferencje można się rejestrować poprzez stronę http://www.14konferencjawil.pl.

- Zapraszamy serdecznie – podsumowuje Jacek Woszczyk.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA