Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówWłączamy końcowe odliczanie i wskazujemy 10 powodów, dla których warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

1. Ramię w ramię z nowoczesną stomatologią. Kongres skupia się wokół jednej z najbardziej perspektywicznych dziedzin dentystyki. Warto być na bieżąco, ponieważ coraz częściej tego właśnie oczekują pacjenci.

2. Wiedza bez niedomówień. Stomatologia laserowa przemówi głosem ekspertów, dla których najważniejszymi wartościami są: codzienna praktyka oraz dowody naukowe...
3. Moc świadectw skuteczności. Dowiesz się, jak laserem leczyć: periimplantitis, próchnicę, grzybice, czy leukoplakię prawdziwą. Prelegenci zaprezentują twarde dowody na to, że laser doskonale sprawdza się w regeneracji tkanek przyzębia, pokryciu recesji, zabiegach chirurgicznych, wybielaniu oraz wielu innych.
4. Odmienny punkt widzenia. Program naukowy to mix prezentacji ekspertów z kraju (m.in. Pietruska, Dominiak, Grzech-Leśniak, Nawrocki, Roszkiewicz, Wiench, Matys) oraz zagranicy (m.in. Strakas, Korblit, Maden, Gutknecht, Gergely).
5. Bez trudnych pytań. Użytkownicy laserów (nie tylko wykładowcy) chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami. Kongres to znakomita okazja do zadania najbardziej nurtujących pytań o lasery m.in. czy sobie poradzę, czy to się opłaca?
6. Motywacja do rozwoju. Mówi się, że laser to nie tylko urządzenie, ale przede wszystkim filozofia leczenia. Zaświadczą o tym, Ci którym laser stał się motorem napędowym własnego postępu.
7. Nowe spojrzenie na czas pracy. Wykorzystanie lasera znacznie skraca czas zabiegów i zmniejsza ilość wizyt pacjenta w gabinecie. W Krakowie przekonamy Cię, że to nie puste hasła.
8. Technologie na wyciągnięcie dłoni. Tuż obok sali wykładowej spotkasz producentów i dystrybutorów laserów różnej klasy, gotowych opowiedzieć o ich sprzęcie i oferować go w dobrej cenie.
9. Czas dobrych spotkań. Kraków, niezależnie od pory roku, to świetne miejsce na „przewietrzenie” głowy i odpoczynek. Zapomnieć o obowiązkach z pewnością pozwoli ci „Laser party”, które zaplanowaliśmy na piątek.
10. Kolejna okazja dopiero za dwa lata. Następny Kongres PTSL odbędzie się w 2019 r.

Kongres odbędzie się 24-25 listopada 2017 r. w Krakowie.
www.kongresptsl.pl - program, informacje, rejestracja.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA