Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystów2 grudnia w Warszawie, odbędzie się „Konferencja Jubileuszowa 100 x NGS”. Okazją do przeprowadzenia tej konferencji jest zbliżające się wydanie setnego numeru Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Koszt uczestnictwa w całodniowej konferencji dla prenumeratorów wynosi tylko 200 zł. Zajęcia poprowadzi wielu znanych wykładowców. Jednym z nich jest dr n. med. Michał Paulo.

 

W kolejnych tygodniach będziemy zdradzać nowych wykładowców, którzy zaszczycą nas podczas tego święta Nowego Gabinetu Stomatologicznego.
Wykłady będą się odbywać w dwóch równoległych sesjach od godz. 9.00 do 18.00. Każdy z wykładowców będzie miał ok. 1,5 godziny na swój wykład, poczym nastąpi przerwa. W czasie przerwy będzie można zmienić salę wykładową i pójść na inne zajęcia. Oczywiście za udział w konferencji przewidziane są punkty edukacyjne.
Zapisy na konferencję prowadzone są przez stronę internetową – www.szkoleniestomatologow.pl.
Dziś przedstawiamy szczegółowy plan sesji, którą poprowadzi: dr n. med. Michał Paulo. Temat tej sesji to: kalka stomatologiczna, dopasowanie zęba w zgryzie. Podczas zajęć wykładowca omowi: zasady pracy kalką stomatologiczną, powie którą kalkę wybrać i jak dobrać ją do konkretnej procedury klinicznej. Odpowie ma pytanie: czym różni się folia okluzyjna od kalki? Opowie na czym polega metoda dwufazowa, a także omówi Arti-Dry w codziennej praktyce. Kolejna część wykładu będzie poświęcona funkcjonalnemu dopasowaniu zębów w zgryzie oraz podstawowym zasadom usuwania kontaktów przedwczesnych. Omówione zostaną zasady deprogramacji pacjenta, a na koniec zajmiemy się tematem: wpływowi pracy w powiększeniu na dopasowywanie zębów w zgryzie oraz zostanie poruszone zagadnienie dopasowania w zgryzie - tips and tricks.
Zapaszmy do zapisywania się na Konferencję Jubileuszową 100 x NGS. Aby się zapisać wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest tutaj:
http://www.szkoleniestomatologow.pl/index.php/30-100-numer-ngs/registration

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA