Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

SZIAż 86 punktów edukacyjnych przyznał warszawski OIL kursowi nauki wszczepiania implantów - "Spotkania z Impnatologią". Kurs medyczny " Spotkania z Implantologią", jest także kursem wprowadzający 1 do Certyfikatu Umiejętności OSIS. Zajęcia rozpoczną się 8 maja i z informacji pozyskanych od organizatorów wiemy, że są jeszcze 3 wolne miejsca. Więcej informacji na stronie www.spotkaniazimplantologia.pl.

Podział programu szkolenia na 7 odrębnych spotkań gwarantuje szczegółowe zapoznanie się z każdym ważnym elementem leczenia od pierwszej wizyty pacjenta, poprzez wybór odpowiedniej metody leczenia implantologicznego aż po ostateczną odbudowę protetyczną. Każdy etap przewiduje ćwiczenia praktyczne.
26 godzin wykładów; 39 godzin zajęć praktycznych; 7 godzin zajęć w sali fantomowej.

Małe grupy zapewniają całkowitą opiekę prowadzących przez cały czas trwania kursu. Podział wiedzy i umiejętności praktycznych na kilka dwudniowych spotkań pozwala na szczegółowe zapoznanie się z każdym ważnym elementem leczenia. Wiedza przekazywana podczas każdego spotkania obejmuje całość zagadnień: od pierwszej wizyty pacjenta, poprzez wybór odpowiedniej metody leczenia implantologicznego aż po ostateczną odbudowę protetyczną.

Każdy kurs jest zamkniętą całością – po jego ukończeniu uczestnik jest w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi, które są w programie.

Oparcie szkoleń na własnych doświadczeniach sprawia, że uczestnicy zdobywają umiejętności praktyczne konieczne do wprowadzenia implantów do swojej praktyki. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest doskonała komunikacja pomiędzy chirurgiem, lekarzem wykonującym protetykę i laboratorium dentystycznym.

Uczestnicy kursów mogą korzystać z indywidualnych konsultacji implantologicznych z dr Tomaszem Falkowskim.

Istnieje możliwość wykonania zabiegu implantacji z odbudową protetyczną na własnym pacjencie. Każdy pacjent zakwalifikowany do zabiegu będzie leczony indywidualnie w zależności od przyjętego planu leczenia.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA