Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Już za tydzień rozpocznie się najważniejsze wiosenne wydarzenie branży stomatologicznej w Polsce – 22. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT. Ponad 300 wystawców z całego świata. W tym aż 70 z zagranicy. Dla każdego stomatologa udział w wydarzeniu to doskonała okazja, by wyposażyć swoje gabinety w zgodzie ze światowymi trendami. Branżowe nowości, preferencyjne ceny oraz szkolenia, kursy doskonalące i prezentacje firm. To wszystko w dniach 6-8 marca w hali Targów w Krakowie przy ulicy Centralnej 41 A.

Szczególnie zapraszamy na stoisko Nowego Gabinetu Stomatologicznego, gdzie za darmo bedzie mozna otrzymać najnowsze wydanie naszego magazynu.

 

Ostatnia edycja KRAKDENTU!

Ostatnia… w starej lokalizacji. W przyszłym roku wydarzenie przenosi się do nowej siedziby Targów w Krakowie . Międzynarodowe Centrum Targowo Kongresowe EXPO Kraków jest już wybudowane i właśnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Nowoczesny obiekt jest największym tego typu budynkiem w południowej Polsce. Składa się z dwóch klimatyzowanych i przestronnych hal, zespołu modułowych sal konferencyjnych, przestronnego lobby, dużej restauracji. Dysponuje pojemnym parkingiem, położony jest nadal blisko centrum miasta, kilkaset metrów od aktualnego miejsca organizacji.      

Światowe trendy w Krakowie

Organizowany od kilkunastu lat KRAKDENT już dzisiaj uważany jest za jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego marka i atuty są niepodważalne. Kolejny raz hala będzie szczelnie wypełniona. Bogatą    i różnorodną ofertę zaprezentuje ponad 300 wystawców z całego świata. Aż 70 wystawców to firmy zagraniczne m.in. z Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Korei Południowej, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Włoch czy USA. Na stoiskach znajdzie się wszystko, co niezbędne, by polskie gabinety mogły zostać wyposażone zgodnie ze światowymi trendami.

Najlepsze targowe produkty będą rywalizować o Medale KRAKDENTU.

Warto pomagać!

W trakcie Targów zostanie zorganizowana IV edycja akcji charytatywnej DENTOPOMOC, polegającej na zapewnieniu dzieciom i młodzieży z Małopolski właściwej opieki stomatologicznej poprzez przekazanie im jak największej liczby szczoteczek, past do zębów, kubeczków, podstawowych środków higienicznych, maskotek, czy zorganizowanie wizyt stomatologicznych z prelekcjami i darmowymi przeglądami stanu uzębienia.

W tym roku akcję wsparły: Instytut Blend A Med. Oral-B, Colgate, Dentomax, DentONET, Dornwell, ECOLAB, Eludrill, Exomed, GC Europe, Magazyn Stomatologiczny, Media Floor, Nevadent, Polydent, Sensodyne, Quadrostom, Salus, Seliga Microscopes, Wydawnictwo Czelej.

Zakupy i wiedza

Oprócz niezliczonej ilości nowości i możliwości zakupów po preferencyjnych cenach na stomatologów będzie czekać rekordowa liczba kursów doskonalących. W tym roku będzie ich aż 18. Mogą z nich skorzystać nie tylko lekarze, ale także personel gabinetu i technicy dentystyczni, na których czeka aż 6 warsztatów praktycznych i jeden kurs doskonalący. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje organizator i wieloletni partner KRAKDENTU, czyli Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych. Oprócz tego wystawcy przygotowali własne i niezwykle ciekawe prezentacje na swoich stoiskach.

Elitarna Dental Spaghetii

Targom tradycyjnie towarzyszy prestiżowa konferencja Dental Spaghetti. Od kilkunastu lat cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem. Wykłady i prezentacje słyną z wysokiego poziomu. Prowadzone są przez prawdziwą „elitę” wśród lekarzy dentystów. Światowej sławy specjaliści, głównie z Włoch, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, wyznaczając trendy współczesnej stomatologii. W tym roku tematem wiodącym będą kwestie „Stomatologii estetycznej - dylematów pomiędzy idealnym planem leczenia a ekonomią”  - czyli problemu przed jakim staje niemal każdy stomatolog. Co ważne, za udział w Konferencji przewidziano 8 punktów edukacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Konferencja odbędzie się 8 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www.krakdent.pl